Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1 Elixír zdraví, mládí a krásy - ž ivý kolagen PŘÍRODNÍ KOLAGEN Inventia.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1 Elixír zdraví, mládí a krásy - ž ivý kolagen PŘÍRODNÍ KOLAGEN Inventia."— Transkript prezentace:

1 1 Elixír zdraví, mládí a krásy - ž ivý kolagen PŘÍRODNÍ KOLAGEN Inventia

2 2 Co je to KOLAGEN ? Strukturální bílkovina, která je základní konstrukční jednotkou pro všechny tkáně.Strukturální bílkovina, která je základní konstrukční jednotkou pro všechny tkáně. Udržuje pokožku svěží a pružnou (účinně ji hydratuje), ale také pevnou a vláčnou, díky stavbě z kolagenových vláken.Udržuje pokožku svěží a pružnou (účinně ji hydratuje), ale také pevnou a vláčnou, díky stavbě z kolagenových vláken. Během celého života se kolagen v našem těle stále obnovuje díky přirozené produkci kolagenu v našem těle.Během celého života se kolagen v našem těle stále obnovuje díky přirozené produkci kolagenu v našem těle. V důsledku stárnutí našeho organismu jsou však destrukční procesy rychlejší než obnova kolagenu (po třicátém roku života).V důsledku stárnutí našeho organismu jsou však destrukční procesy rychlejší než obnova kolagenu (po třicátém roku života).

3 3 Pradávná snaha být věčně mladý Dlouhá staletí bylo jedním z nejčastějších přání lidstva objevit lék proti stárnutí, případně alespoň na jeho nejviditelnější příznak - vrásky. Snahy však zřídka bývaly úspěšné – např. v roce 1795 byl uvězněn slavný alchymista - hrabě Alessandro Cagliostro - za to, že jeho elixír mládí, který sám objevil, nefungoval!

4 4 Pradávná snaha být krásný Odedávna se snažíme Odedávna se snažíme vylepšovat svůj vzhled. vylepšovat svůj vzhled. Díky tomu se dnes rozvinul nový Díky tomu se dnes rozvinul nový vědecký obor kosmetologie vědecký obor kosmetologie Uplatňuje se všeobecně i v dalších odvětvích: Uplatňuje se všeobecně i v dalších odvětvích: Plastická chirurgie Plastická chirurgie Vitaminová mezoterapie Vitaminová mezoterapie (aplikace vitaminů na pokožku) (aplikace vitaminů na pokožku) Dobytčí kolagen (vstřiky) Dobytčí kolagen (vstřiky) Botox Botox

5 5 Co můžeme očekávat Jsou to úkony: Invazívní – mohou s sebouInvazívní – mohou s sebou nést vedlejší účinky nést vedlejší účinky (jizvy, alergie) (jizvy, alergie) BolestivéBolestivé Efekt se udrží poměrně krátce (často jen 4 - 6 měsíců)Efekt se udrží poměrně krátce (často jen 4 - 6 měsíců) Procedury je třeba opakovatProcedury je třeba opakovat

6 6 Z nedávné historie lidstva Z nedávné historie lidstva 20. století nám přineslo mnoho novodobých elixírů mládí. Kosmetické koncerny hlásaly ve svých burcujících reklamách, že byl právě jimi objeven prostředek proti stárnutí pokožky. Měly jím být Např: eucerit, glycerín, lanolin. ovšem tyto pokusy se nevydařily !

7 7 Příběh objevu Teprve v 90. letech minulého století získal kolektiv vědců Institutu chemie při Gdaňské univerzitě z extraktu rybích kůží kolagen nového druhu. Stavba jeho řetězce aminokyselin byla velmi podobná lidskému kolagenu. Teprve v 90. letech minulého století získal kolektiv vědců Institutu chemie při Gdaňské univerzitě z extraktu rybích kůží kolagen nového druhu. Stavba jeho řetězce aminokyselin byla velmi podobná lidskému kolagenu.

8 8 Přírodní kolagen Unikátní stabilita 5-28 ° C Přírodní kolagen: Přírodní kolagen: - Nemá vedlejší účinky - Nemá vedlejší účinky - Podobá se lidskému kolagenu - Podobá se lidskému kolagenu - Aplikuje se neinvazivně - Aplikuje se neinvazivně - Není návykový či alergický - Není návykový či alergický - Povzbuzuje v pokožce činnost fibroblastů a keratinocytů - Povzbuzuje v pokožce činnost fibroblastů a keratinocytů (továren na kolagen) (továren na kolagen) v produkci a obnově kolagenu v produkci a obnově kolagenu

9 9 Přírodní kolagen Unikátní stabilta 5-28° C Kolagen firmy Inventia je zcela výjimečný - působí přímo proti procesu stárnutí pokožky a jeho následky také odstraňuje.Kolagen firmy Inventia je zcela výjimečný - působí přímo proti procesu stárnutí pokožky a jeho následky také odstraňuje. Proniká do hlubších vrstev pokožky, kde se nacházejí fibroblasty a keratinocyty, zodpovědné za syntézu kolagenu. Dodává jim potřebné kolagenové aminokyseliny čímž je dokáže povzbudit k produkční činnosti = výroby vlastního kolagenu.Proniká do hlubších vrstev pokožky, kde se nacházejí fibroblasty a keratinocyty, zodpovědné za syntézu kolagenu. Dodává jim potřebné kolagenové aminokyseliny čímž je dokáže povzbudit k produkční činnosti = výroby vlastního kolagenu. Obnovuje tak i správnou funkci buněk.Obnovuje tak i správnou funkci buněk.

10 10 Stavba kůže člověka Svrchní ochranná vrstva pokožky (epidermis) je tvořena z plochých zrohovatělých buněk, které odumírají a po určité době se slupují. Skládá se celkem z 5 vrstev buněčné výstelky. Vlastní kůže - nejsilnější vrstva (1-3 mm) je složena z pojivové tkáně, bohatě protkané nervy a jemnými cévkami. Podkožní vrstva – reprodukční, v níž se nachází např. melanin určující barvu vlasů a kůže.

11 11 Stavba kůže. Tloušťka kůže:Tloušťka kůže: 0,5 mm – 4 mm, ovlivněno místem na těle, 0,5 mm – 4 mm, ovlivněno místem na těle, /kůže na zádech je 4 x silnější než na břiše, /kůže na zádech je 4 x silnější než na břiše, nejhrubší je na dlaních a chodidlech/ nejhrubší je na dlaních a chodidlech/ Nejtenčí asi 0,5 mm – na víčkách.Nejtenčí asi 0,5 mm – na víčkách. Kůže váží asi 3 kg, má plochu přibližně 2 m 2,Kůže váží asi 3 kg, má plochu přibližně 2 m 2, 2.800.000 receptorů bolesti, 200.000 receptorů chladu a2.800.000 receptorů bolesti, 200.000 receptorů chladu a 500.000 receptorů doteku, 500.000 receptorů doteku, Kůže ženy je 10 x citlivější na dotek a tlak,Kůže ženy je 10 x citlivější na dotek a tlak, Kůže pracuje v noci osmkrát rychleji než ve dne,Kůže pracuje v noci osmkrát rychleji než ve dne, Proces obnovy pokožky trvá 28 dníProces obnovy pokožky trvá 28 dní

12 12 Jak mohu své pokožce pomoci? Péčí Péčí VýživouVýživou SuplementacíSuplementací (potravinovými doplňky a vyživovacími krémy) (potravinovými doplňky a vyživovacími krémy)

13 13 Účinek přírodního kolagenu Unikátní stabilita 5-28 ° C Používáním přírodního kolagenu značky COLWAY můžeme: Používáním přírodního kolagenu značky COLWAY můžeme: Zpomalit biologické stárnutí pokožkyZpomalit biologické stárnutí pokožky Vrátit čas v procesu stárnutíVrátit čas v procesu stárnutí

14 14 Jak používat a skladovat přírodní kolagen Colway? Teplotní limity 5 - 28 o CTeplotní limity 5 - 28 o C Speciální teplotněodolný obalSpeciální teplotněodolný obal Příprava kůže (mýt čistou vodou – nevysoušet !)Příprava kůže (mýt čistou vodou – nevysoušet !) Jemný peeling (dle potřeby)Jemný peeling (dle potřeby) Používat ráno a večerPoužívat ráno a večer Po asi 3 - 6 min. lze pro zjemnění nanést hydratační krém bez příměsí AHA (ovocných kyselin), retinolu (provitaminu A ), zinku, vitamínu C či alkoholu ve vysoké koncentraci.Po asi 3 - 6 min. lze pro zjemnění nanést hydratační krém bez příměsí AHA (ovocných kyselin), retinolu (provitaminu A ), zinku, vitamínu C či alkoholu ve vysoké koncentraci.

15 15 Jaké druhy kolagenu jsou dostupné? V souvislosti s původem kolagenu z různých částí těla ryby, stupni filtrace a pigmentace produkujeme V souvislosti s původem kolagenu z různých částí těla ryby, stupni filtrace a pigmentace produkujeme PŘÍRODNÍ KOLAGEN ve třech základních variantách: PLATINUM- pro obličej a dekoltPLATINUM- pro obličej a dekolt SILVER- na celé těloSILVER- na celé tělo GRAPHITE- na dlaně, nehty, chodidla, pokožku hlavy (ve vlasech)GRAPHITE- na dlaně, nehty, chodidla, pokožku hlavy (ve vlasech)

16 16 Aplikace - nanášení Vždy ze zdola nahoruVždy ze zdola nahoru – proti působení gravitační síly Na zvlhčenou pokožkuNa zvlhčenou pokožku Několikaminutovou masáží blahodárný účinek kolagenuNěkolikaminutovou masáží blahodárný účinek kolagenu znásobíme.

17 17 Aplikace – Platinum Aplikace – Platinum OBLIČEJ – ŠÍJE – DEKOLT OBLIČEJ – ŠÍJE – DEKOLT NANÁŠÍME TENKOU VRSTVU NA ZVLHČENOU KŮŽI ZE ZDOLA.NANÁŠÍME TENKOU VRSTVU NA ZVLHČENOU KŮŽI ZE ZDOLA. RTY - energicky na obě stranyRTY - energicky na obě strany OČI – krouživým pohybem vklepemeOČI – krouživým pohybem vklepeme NOS – od špičky nosu nahoru.NOS – od špičky nosu nahoru. Pod bradou – důkladně vmasírovat !Pod bradou – důkladně vmasírovat ! Pamatujme i na zadní stranu šíje.Pamatujme i na zadní stranu šíje. Dekolt a hruď – nanášíme v ležeDekolt a hruď – nanášíme v leže

18 18 Kolik stojí? 200 ml 3.690,- 100 ml 2.590,- 50 ml 1.640,- 50 ml 1.640,- 30 ml 1.190,- 30 ml 1.190,- Uvedené ceny obsahují DPH. Platinum

19 19 Aplikace - Silver CELÉ TĚLO Nanášíme malou vrstvu – dle Nanášíme malou vrstvu – dle potřeby provedeme peeling potřeby provedeme peeling Končetiny – odspodu Končetiny – odspodu (podporuje prokrvení). (podporuje prokrvení). Chodidla, ruce - věnujte 5 minut Chodidla, ruce - věnujte 5 minut relaxu – masáži nohou (chodidel) relaxu – masáži nohou (chodidel) Na břicho nanášíme kolagen ve směru Na břicho nanášíme kolagen ve směru hodinových ručiček (peristaltika střev) hodinových ručiček (peristaltika střev)

20 20 Kolik stojí? 200 ml 2.790,- 100 ml 1.890,- 50 ml 1.190,- Uvedené ceny obsahují DPH. Silver

21 21 Aplikace - Graphite NEHTY Aplikujeme na: Aplikujeme na: Nehty a nehtové lůžko.Nehty a nehtové lůžko. Čím častěji nanášíme – tím lépe nehty posilujeme a vyživujeme. Čím častěji nanášíme – tím lépe nehty posilujeme a vyživujeme.

22 22 Aplikace - Graphite VLASY - kolagen není kondicionér na vlasy, ale jeho používání je pro zdraví a kondici Vašich vlasů nedocenitelné.VLASY - kolagen není kondicionér na vlasy, ale jeho používání je pro zdraví a kondici Vašich vlasů nedocenitelné. Kolagen vtíráme do vlhké pokožky vlasové části hlavy po umytí (ke kořínkům). Kolagen vtíráme do vlhké pokožky vlasové části hlavy po umytí (ke kořínkům). Dodatečným efektemDodatečným efektem je bohatost a pevnost vlasů je bohatost a pevnost vlasů

23 23 Kolik stojí ? 200 ml 2.190,- 100 ml 1.360,- 50 ml 840,- Uvedené ceny obsahují DPH. Graphite

24 24 Aplikace - shrnutí Po nanesení se dostavuje pocit napnutí kůže - jako po liftingu (žádoucí)Po nanesení se dostavuje pocit napnutí kůže - jako po liftingu (žádoucí) Pro jeho zmírnění můžeme nanášet vrstvu hydratačního krémuPro jeho zmírnění můžeme nanášet vrstvu hydratačního krému Vzhledem k tomu, že kolagen přináší kyselou reakci – použiváme krémy bez ovocných kyselin, retinolu, zinku či vitaminu CVzhledem k tomu, že kolagen přináší kyselou reakci – použiváme krémy bez ovocných kyselin, retinolu, zinku či vitaminu C

25 25 Aplikace - shrnutí Asi po 3 týdnech – viditelná změna zabarvení a svěžesti pokožkyAsi po 3 týdnech – viditelná změna zabarvení a svěžesti pokožky Následně můžeme pozorovat efekt zastavení procesu stárnutíNásledně můžeme pozorovat efekt zastavení procesu stárnutí Doporučujeme používat asi 6 měsíců (základní série)Doporučujeme používat asi 6 měsíců (základní série) Užíváme 2x denně na obličej a tělo, na vlasy i nehty lze 1 krát denně až týdně (dle potřeby)Užíváme 2x denně na obličej a tělo, na vlasy i nehty lze 1 krát denně až týdně (dle potřeby) Dávkování: cca 2 - 3 kapky z dávkovací pumpičky denně na obličej (dle potřeby), několik desítek kapek na celé tělo.Dávkování: cca 2 - 3 kapky z dávkovací pumpičky denně na obličej (dle potřeby), několik desítek kapek na celé tělo.

26 26 Co můžeme očekávat..? Asi po 120 dnech systematického používání je pokožka: SilnějšíSilnější HydratovanáHydratovaná RozjasněnáRozjasněná PružnáPružná HladšíHladší Zanikají jemné mimické vráskyZanikají jemné mimické vrásky Vyhlazují se hlubší vráskyVyhlazují se hlubší vrásky

27 27 V jakých případech kolagen pomáhá při léčbě? Akné vulgarisAkné vulgaris Růže – rosacea (zlepšuje mikro prokrvení)Růže – rosacea (zlepšuje mikro prokrvení) ParadentózaParadentóza Alergie, lupénka (psoriasa)Alergie, lupénka (psoriasa) Jizvy, popáleninyJizvy, popáleniny Stryje, celulitidaStryje, celulitida Vypadávání vlasůVypadávání vlasů Křečové žíly (odstraňuje bolestivost)Křečové žíly (odstraňuje bolestivost) Bolesti kloubů a páteřeBolesti kloubů a páteře

28 28 Charakteristika preparátu kosmeceutikum kosmeceutikum je považováno za sérum je považováno za sérum a prostředek proti vráskám. Jelikož se výrobek vstřebává do hlubších vrstev kůže – jeho působení je na rozhraní kosmetiky a léčby.

29 29 Přírodní kolagen Unikátní stabilita 5-28° C Přírodní kolagen Unikátní stabilita 5-28° C Díky svým vlastnostem je schopen zpomalit procesy stárnutí kůže. Do těla je dodáván neinvazivně ! ELIXÍR KRÁSY, MLÁDÍ A ZDRAVÍ

30 30 Rádi Vás také přivítáme v řadách našich spokojených zákazníků a distributorů. Děkujeme za pozornost !


Stáhnout ppt "1 Elixír zdraví, mládí a krásy - ž ivý kolagen PŘÍRODNÍ KOLAGEN Inventia."

Podobné prezentace


Reklamy Google