Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Šamponová lázeň proti lupům BAIN EXFOLIANT 42 dní bez lupů. VYHRAJTE SVŮJ BOJ S LUPY!!! Očištění, odstranení a hydratace: celková obnova vlasové pokožky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Šamponová lázeň proti lupům BAIN EXFOLIANT 42 dní bez lupů. VYHRAJTE SVŮJ BOJ S LUPY!!! Očištění, odstranení a hydratace: celková obnova vlasové pokožky."— Transkript prezentace:

1 Šamponová lázeň proti lupům BAIN EXFOLIANT 42 dní bez lupů. VYHRAJTE SVŮJ BOJ S LUPY!!! Očištění, odstranení a hydratace: celková obnova vlasové pokožky. Podzim je ideálním obdobím pro řešení problémů týkajících se vlasové pokožky. Změna ročních období, stres a další faktory životního prostředí ovplyvňují celé naše tělo, a tedy i stav pokožky na hlavě. Když se naruší její křehká rovnováha, velmi často se to končí tvorbou lupů. Jak lupy vznikají? Lupy jsou nahromaděné odumřelé buňky na pokožce hlavy. Proces obnovy buněk pokožky hlavy trvá přibližně 15 dní. V průběhu tohoto období suché buňky migrují k povrchu pokožky a postupně odpadávají. Tento proces je při rovnováze vlasové pokožky pouhým okem nepozorovatelný. Ale vplyvem okolitého prostředí nebo stresu dochází na pokožce hlavy k množení mikroorganizmů a ona ztrácí svoji přirozenou rovnováhu. Životnost buněk vrchní vrstvy kůže se zkracuje a odumřelé buňky se hromadí na povrchu pokožky. Takto nahromaděné buňky se pak po skupinách uvolňují a odpadávají. Tyto skupiny buněk je už možné pozorovat i pouhým okem. Typ pokožky předurčuje typ lupů V závislosti od typu pokožky můžou být lupy mastné nebo suché. U mastné vlasové pokožky dochází k rozšíření tvorby mazu na odumřelých buňkách a ty se následně zhlukují. Tyto zhluky buněk jsou viditelné na vlasové pokožce. U suché pokožky odumřelé buňky kvůli nedostatku výživy uschnou a vytvářejí se z nich suché lupy. Ty jsou viditelné nejenom na vlasech ale i na oblečení. Účinný boj proti lupům Vědci z L'Oréal Recherche Avanceé vytvořili novou, vysoce účinnou péči na boj proti lupům – BAIN EXFOLIANT od Kérastase, která dokonale čistí a hydratuje pokožku hlavy nejenom během mytí, ale i nasledujúcích 42 dní. NOVÁ TROJFÁZOVÁ TECHNOLOGIE BAIN EXFOLIANT je založený na nové trojfázové technologii, která je vhodná pro mastnou i suchou pokožku. 1. Očištění pokožky Pyrition Zinok - eliminuje výskyt mikroorganizmů 2. Odstránení lupů z pokožky Mikročástečky - Zajišťují peelingový efekt 3. Hydratace Glycerín - obnovuje hydrolipidnou vrstvu

2 BAIN EXFOLIANT Bain Purifiant a Bain Hydratant Použitím šampónových lázní Bain Purifiant a Bain Hydratant se pokožka hlavy díky mikročástečkám, které obsahují, důkladně očistí od veškerých nečistot, ať už mikroorganizmů nebo odumřelých buněk. Takto očištěná pokožka je připravená na hydrataci, o kterou se postará glycerin, který obě lázně obsahují. Profesionální balení Aplikátor pro nanesení přípravku přímo k pokožce hlavy. KONTAKT: Slavomíra BARNOVÁ PR Manager DPP, L'Oréal Česká republika s.r.o. Plzeňská 213/11, Praha 5 Tel. +420 222 777 844 - Mob. +420 724 235 079 e-mail: SBARNOVA@cz.loreal.com Očištění a hydratace vlasové pokožky 2 ŠPECIFICKÉ FORMULE BAIN HYDRATANT - pro suché lupy GLYCERÍN – vyšší obsah glycerinu pro ještě lepší hydrataci a vyživení vlasové pokožky BAIN PURIFIANT- pro mastné lupy KYSELINA SALYCILOVÁ – očišťuje vlasovou pokožku Použití šamponových lázní Bain Exfoliant Pro intenzivní ošetření doporučujeme 6-8 umytí v průběhu 15 dní. Lázně aplikujeme nejdříve na suché vlasy a po opláchnutí ještě jednou na vlhké vlasy. Aplikujeme je přímo k pokožce hlavy a vmasírujeme krouživými pohyby. Pro stabilizující ošetření doporučujeme 12-16 umytí v průběhu 30 dní. Aplikace lázní je stejná jako při intenzívním ošetření. UVEDENÍ DO SALONŮ: ZÁŘÍ 2012 DOPORUČENÁ PRODEJNÍ CENA:550 Kč / LÁZEŇ


Stáhnout ppt "Šamponová lázeň proti lupům BAIN EXFOLIANT 42 dní bez lupů. VYHRAJTE SVŮJ BOJ S LUPY!!! Očištění, odstranení a hydratace: celková obnova vlasové pokožky."

Podobné prezentace


Reklamy Google