Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Co napsat do pisku Co vytesat do kamene Dva kamarádi se vydali p ř es pouš ť. P ř edtím se ale pohádali a jeden z nich dostal facku od toho druhého.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Co napsat do pisku Co vytesat do kamene Dva kamarádi se vydali p ř es pouš ť. P ř edtím se ale pohádali a jeden z nich dostal facku od toho druhého."— Transkript prezentace:

1

2 Co napsat do pisku Co vytesat do kamene

3 Dva kamarádi se vydali p ř es pouš ť. P ř edtím se ale pohádali a jeden z nich dostal facku od toho druhého. Doty č ný, ani ž by cokoli ř ekl se sehnul a napsal prstem do písku: "Dnes mi můjmůj nejlepší p ř ítel dal facku".

4 Putovali dál. Došli ke krásné oáze s jezírkem a rozhodli se, ž e se vykoupou. Ten, co dostal facku se za č al topit, ale ten druhý ho zachránil a vytáhl z vody.

5 Kdy ž se probral, vytesal do kamene: "Dnes mi můj nejlepší přítel zachránil život".

6 Kamarád se jej optal: "Kdy ž jsem ti dal facku, napsal jsi to jen do písku a tentokrát jsi to vytesal do kamene. Pro č ?"

7 Odpov ě d ě l: "Víš, kdy ž mi n ě kdo ublí ž í, píši to jen do písku,aby vítr tyto ř ádky odfoukl na znak odpušt ě ní. Ale kdy ž mi n ě kdo pom ůž e, vytesám to do kamene, aby to tam z ů stalo na v ě ky.

8 Nau č se sv ů j ž al a k ř ivdy psát jen do písku a své št ě stí vyrýt do kamene

9 Ř íká se, ž e je pot ř eba jen jedna minuta na to abychom si n ě koho zapamatovali, jen jedna hodina abychom si jej oblíbili a mnohokrát nesta č í ani celý ž ivot, abychom na n ě j zapomn ě li.

10 Pošli tato slova všem lidem na které nem ůž eš zapomenout a nezapome ň ani na toho kdo Ti tento mail poslal.

11 Pokud je nepošleš nikomu znamená to, ž e jsi sám a Tvoji p ř átelé jsou zapomenuti (p ř inejmenším v této chvíli). V ě nuj jim minutu svého č asu!


Stáhnout ppt "Co napsat do pisku Co vytesat do kamene Dva kamarádi se vydali p ř es pouš ť. P ř edtím se ale pohádali a jeden z nich dostal facku od toho druhého."

Podobné prezentace


Reklamy Google