Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou."— Transkript prezentace:

1

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou k dispozici na internetu Druh učebního materiáluDUM Očekávané výstupy Žáci se seznámí s některými grafickými programy, které jsou určené k vlastní tvorbě nebo úpravě fotografií. Žáci získají přehled o možnostech grafických úprav obrázků. Pro koho je materiál určen Žáci 7. – 9. ročníku Autor Ing. Jana Homolková Datum vzniku Vzdělávací oblastInformační a komunikační technologie Grafické programy a jejich využití ICT, 7. – 9. ročník VY_32_INOVACE_189, 10. sada, ICT

3 Grafické programy a jejich využití Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

4 Přehled grafických programů Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

5 Tvůrce portrétu Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

6 Odstraňovač nevhodných částí obrázku - Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

7 Tvůrce identikitu - Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

8 Tvůrce veselých postaviček z portrétu Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

9 Pivot Stickfigure Animator Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

10

11 Kreslení květin Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

12 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

13 Program pro úpravu fotografií Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

14 Grafické programy Programy volně ke stažení: THE GIMP n/tvorba_grafiky/bitmapove_editory/gimp/ n/tvorba_grafiky/bitmapove_editory/gimp/ INKSCAPE n/tvorba_grafiky/vektorove_editory/inkscape/ Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

15 Použité zdroje Obrázky – z archivu autora – Print Screen – Ing. J. Homolková Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou."

Podobné prezentace


Reklamy Google