Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Bytové družstvo Lavičky Vítejte na prezentaci Bytového družstva Lavičky, které vám představuje projekt výstavby bytových domů/bytů v areálu Bella.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Bytové družstvo Lavičky Vítejte na prezentaci Bytového družstva Lavičky, které vám představuje projekt výstavby bytových domů/bytů v areálu Bella."— Transkript prezentace:

1

2

3 Bytové družstvo Lavičky
Vítejte na prezentaci Bytového družstva Lavičky, které vám představuje projekt výstavby bytových domů/bytů v areálu Bella Vita v obci Lavičky na okraji Velkého Meziříčí. Tento projekt vznikl ve spolupráci předních odborníků na bydlení. Nabízí dostupný způsob, jak si pořídit byt za velmi zajímavých podmínek formou družstevního vlastnictví. V porovnání s dřívějšími bytovými družstvy má nový projekt družstevního vlastnictví řadu podstatných výhod a byl vytvořen právě proto, aby se bydlení ve vlastním bytě stalo dostupné pro každého. Rádi vám celý koncept podrobně představíme.

4 Výhody družstevního vlastnictví
byt je pro vás cenově dostupný nemusíte prokazovat příjmy, je tedy vhodný i pro ty, kteří nedosáhnou na financování bytu hypotékou bez zbytečných poplatků (daň, DPH, znalecké posudky atd. ) převod do osobního vlastnictví po 5 letech v ceně nižší o DPH a bez daně z převodu nemovitosti, současně i bez dalších poplatků, jako je odhadce, právníci atd. správa a údržba nemovitosti zajištěna kdykoli můžete byt převést na třetí osobu bez souhlasu družstva a financující banky

5 Výhody družstevního vlastnictví
Největší výhodou a rozdílem od ostatních projektů je proinvestování celého projektu z prostředků investora a banky. Zájemce se přihlásí do družstva, tím se stane řádným členem družstva, a vlastní hodnotu svého bytu začíná splácet až v době kolaudace. To znamená, že při podpisu Přihlášky do družstva zaplatíte pouze Kč jako základní členský vklad a 6000 Kč jako zápisné. V současné době je schválen úvěr a projekt je jako naprosto výjimečný podporován Státním fondem rozvoje bydlení.

6 O Bella Vita Residenzen
Bella Vita Residenzen nejsou jen moderní domy v krásné lokalitě, je to velkoryse koncipovaný areál, který je citlivě začleněn do krajiny a vzniká v úzké spolupráci s obcí Lavičky, na jejímž kraji se nachází. Areál bytového družstva má promyšlenou infrastrukturu s množstvím přidaných služeb a možnostmi, které ocení rodiny s dětmi i senioři. Nabízíme vám víc než jen bydlení, nabízíme vám ideální místo pro život.

7 O Bella Vita Residenzen
Co vám komplex Bella Vita nabízí? Nabízíme více forem bydlení. Můžete si družstevní byt pořídit, pronajmout nebo zainvestovat. Velikost garsonek začíná už od 33 m2, velké byty lze variabilně upravovat. Byty mají předzahrádky nebo balkony. Obyvatelé areálu mohou současně využívat bohaté služby v rezidenci pro seniory.

8 O Bella Vita Residenzen
Jaké jsou další výhody? Vzhledem ke své unikátní poloze v Lavičkách u Velkého Meziříčí, tedy v srdci Vysočiny, nabízí areál Bella Vita ideální spojení krásné přírody a blízkosti městského centra. Najdete zde nejen prostor pro kvalitní odpočinek v malebné přírodě, ale zároveň všechny potřebné obchody, služby i kulturní a sportovní vyžití. K dopravnímu spojení můžete využívat autobus nebo vlak, dálnice na Brno nebo Prahu je vzdálena 1 km. Okolní krajina láká k vycházkám a výletům, takže se v Lavičkách jistě nebudete nudit.

9 O Bella Vita Residenzen
Kdy se můžete nastěhovat? Komplex Bella Vita je právě ve výstavbě. První obyvatelé se nastěhují v průběhu roku 2014.

10 Vizualizace domů a areálu

11 Vizualizace interiérů

12 Příklady bytů k dispozici

13 O Bytovém družstvu Lavičky
Kde se dozvíte víc? Na vaše dotazy ráda odpoví a podrobnosti vám vysvětlí Margita Bučková. Volejte na telefonní číslo , pište na nebo Komplexní informace najdete také na a INVESTIČNÍ PARTNER A GENERÁLNÍ DODAVATEL STAVBY Agrostav, akciová společnost Hruškové Dvory 3, Jihlava tel.: , fax: INVESTOR Care Management Prague s.r.o. Bělohorská 187/159, Praha 6 - Břevnov Margita Bučková, tel.:


Stáhnout ppt "Bytové družstvo Lavičky Vítejte na prezentaci Bytového družstva Lavičky, které vám představuje projekt výstavby bytových domů/bytů v areálu Bella."

Podobné prezentace


Reklamy Google