Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ostrava!!! Statutární město Ostrava – Městský obvod Třebovice Chcete snížit náklady na domácnost? Město pro Vás zajistilo příležitost snížit náklady domácností.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ostrava!!! Statutární město Ostrava – Městský obvod Třebovice Chcete snížit náklady na domácnost? Město pro Vás zajistilo příležitost snížit náklady domácností."— Transkript prezentace:

1 Ostrava!!! Statutární město Ostrava – Městský obvod Třebovice Chcete snížit náklady na domácnost? Město pro Vás zajistilo příležitost snížit náklady domácností na elektrickou energii a zemní plyn. Tuto službu máte zcela zdarma. Podklady potřebné pro zařazení do e-Aukce  Kopie smlouvy včetně případných dodatků a všeobecných podmínek(Elektřina/Zemní plyn)  Kopie ročního vyúčtování(Elektřina/Zemní plyn)  Podepsaná smlouva mezi eCENTRE a klientem Způsob předání podkladů  osobně na kontaktním místě (kopie dokumentů v tištěné podobě)  nebo zasláním kopií dokumentů v tištěné podobě na níže uvedenou adresu Obálku s podklady prosím označte „Domácnosti obvodu O.-Třebovice“ eCENTRE, a.s. Vera Schmid Nemocniční 987/ Ostrava 1 Harmonogram a termíny pro zařazení do e-Aukce Ve dnech a to středy 2.10 a a do od do hod. probíhá sběr podkladů od domácností. Žádáme občany, kteří se chtějí do e-Aukce zapojit, aby své podklady předali co nejdříve, aby bylo možné zkontrolovat úplnost předaných dat. E-Aukce na dodavatele elektrické energie a zemního plynu se uskuteční koncem měsíce listopadu a v prosinci O přesném termínu e-Aukce jsou občané informováni na webových stránkách obvodu O.-Třebovice V prosinci 2013 a v lednu 2014 budou na kontaktním místě pro občany připraveny k podpisu smlouvy s vítězným dodavatelem. Změnu dodavatele zajišťuje eCENTRE ve spolupráci s vítězným dodavatelem. Poskytovatel služby (Organizátor e-Aukce) w w w. e c e n t r e. c z Provoz kontaktního místa Úřad městského obvodu Třebovice ul. 5.května 5027/1 Dne a Každá středa od do hod. Od 6.11 do každá středa od do hod. V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, kontaktujte níže. Kontaktní osoba: Vera Schmid Tel: E: Úřad městského obvodu Třebovice, ul. 5.května 5027/1,

2 Ostrava!!! Statutární město Ostrava – Městský obvod Třebovice Chcete snížit náklady na domácnost? Město pro Vás zajistilo příležitost snížit náklady domácností na elektrickou energii a zemní plyn. Tato služba je pro občany zcela zdarma. Snižme společně náklady na energie pro naše domácnosti. Jen pár kroků k úsporám... 1.krok 2.krok 3.krok 4.krok 5.krok 6.krok 7.krok Na kontaktním místě podepíšete smlouvu s eCENTRE a předáte potřebné podklady eCENTRE sesbírá podklady od všech domácností a sdruží poptávku do e-Aukce Po té osloví široké portfolio dodavatelů – zajištěná férová soutěž Poskytovatel služby porovná Vaše dosavadní ceny s cenou vzešlou z e-Aukce Je li cena z e-Aukce nižší než Vaše stávající cena, eCENTRE zajistí podpis smlouvy mezi Vámi a vítězným dodavatelem. Máte tak zajištěn 100% administrativní servis Z čeho se skládají Vaše platby a co je možné vysoutěžit? Zjednodušeně můžeme říct, že platby za energie, které hradíte, se skládají z těchto částí: Regulovaná složka – především cena za distribuci energie(elektřiny či zemního plynu) která je každoročně pevně stanovena Energetickým regulačním úřadem a nelze ji tudíž soutěžit. Neregulovaná složka – výši této části si dodavatelé stanovují sami, a tudíž lze soutěžit v e-Aukci. Neregulovaná složka u elektřiny: Jedná se o cenu za silovou elektřinu (tedy skutečně dodanou do Vašich zásuvek) v kWh a dále Pevnou cenu za měsíc (poplatek za činnost dodavatele, např. za tvorbu vyúčtování, evidenci, apd.) V e-Aukci soutěžíme neregulovanou část, tedy silovou elektřinu. Je tvořena cca. 40% z celkové platby. Neregulovaná složka u zemního plynu: Jedná se o cenu za samostatnou potřebu zemního plynu včetně stálého měsíčního poplatku. V e-Aukci soutěžíme neregulovanou část. Tato tvoří až 80% z celkové platby. Úřad městského obvodu Třebovice, ul. 5.května 5027/1, Poskytovatel služby (Organizátor e-Aukce) w w w. e c e n t r e. c z Provoz kontaktního místa Úřad městského obvodu Třebovice ul. 5.května 5027/1 Dne a Každá středa od do hod. Od do každá středa od do hod. V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, kontaktujte níže. Kontaktní osoba: Vera Schmid Tel: E:


Stáhnout ppt "Ostrava!!! Statutární město Ostrava – Městský obvod Třebovice Chcete snížit náklady na domácnost? Město pro Vás zajistilo příležitost snížit náklady domácností."

Podobné prezentace


Reklamy Google