Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Brno 7. ledna 2010 Seminář pro předkladatele projektů do Integrovaného plánu rozvoje města Brna Postup předkládání projektů.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Brno 7. ledna 2010 Seminář pro předkladatele projektů do Integrovaného plánu rozvoje města Brna Postup předkládání projektů."— Transkript prezentace:

1 Brno 7. ledna 2010 Seminář pro předkladatele projektů do Integrovaného plánu rozvoje města Brna Postup předkládání projektů

2 Předkládání projektů Žádost o zařazení projektu se skládá ze dvou kroků: •Prvním krokem je registrační nejpozději do na adresu Přílohou u je vyplněný Registrační formulář: –identifikace předkladatele, –název projektu, –oblast podpory a aktivita IPRM, v rámci které se chce potenciální předkladatel ucházet o dotaci, –odhad celkových nákladů projektu –a odhad požadovaných dotačních prostředků. Informace může předkladatel v dalších krocích upřesňovat. Cílem povinné registrace je zjištění poptávky. Kontaktní osoba žadatele obdrží do tří pracovních dnů potvrzení o doručení registračního formuláře.

3 Předkládání projektů •Vlastní žádost o zařazení projektu do IPRM bude podána elektronicky i v tištěné podobě formou Studie proveditelnosti. Elektronická verze žádosti bude zaslána na ovou adresu a to od do , 12:00 hodin. Kontaktní osoba žadatele obdrží do tří pracovních dnů potvrzení o doručení elektronické žádosti. Tištěné žádosti včetně povinných a nepovinných příloh ve dvou vyhotoveních (1x originál, 1x kopie) a CD s elektronickou verzí žádosti budou přijímány v prostorách URBAN CENTRA, Mečová 5, Brno. Příjem tištěných žádostí bude prováděn v následujících termínech: –středa (od 10 do 17 hodin) –pátek (od 10 do 12 hodin) –pondělí (od 10 do 12 hodin). Žadatel obdrží na místě potvrzení o doručení žádosti.

4 Konec prezentace Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "Brno 7. ledna 2010 Seminář pro předkladatele projektů do Integrovaného plánu rozvoje města Brna Postup předkládání projektů."

Podobné prezentace


Reklamy Google