Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 Robert Patinsson  Kristen Stewart  Taylor Lautner  Peter Facinelli  Kellan Lutzz  Christian Serratoss  Elizabeth Reaser  Nikki Reed  Ashley.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " Robert Patinsson  Kristen Stewart  Taylor Lautner  Peter Facinelli  Kellan Lutzz  Christian Serratoss  Elizabeth Reaser  Nikki Reed  Ashley."— Transkript prezentace:

1

2  Robert Patinsson  Kristen Stewart  Taylor Lautner  Peter Facinelli  Kellan Lutzz  Christian Serratoss  Elizabeth Reaser  Nikki Reed  Ashley Greenee  Rachelle Lefevre

3  Je to o Belle Swonové,ktrerá se přistěhovala do malého městečka Forks ke svému otci Charliemu..kde poznala Edwarda Cullena  Do kterého se zamilovala a zjistí že je upír.  Nejdříve byla vydaná kniha a pak se to teprve s filmovalo kde obsadily hlavní postavy jako Kristn Stewart a Roberta Petinsona…ve druhém díle nechce Edward proměnit bellu v upírku a tak odchází bella je smutná a spřátelí se Jackobem Blackem  Který se mění ve vlkodlaka

4  Který se do ní zamiluje.Bella dlá vše co může aby Edwarda uviděla…Po čase se dají s Edwardem zase do hromady a ve čtvrém díle spolu mají dceru Renesme s čímž se Jackob nemuže smířit ale nakonec bude muset..Bella si vezme Edwarda a Edward Ji promění na upírku..do malé Renesme se otiskne Jackob a udělal by pro ní všechno na světě…  Volturiovi se dozví o Renesme a chtějí upoutat a válku…která skončí v míru..a nikomu se nic nastane a to je konec

5

6  Stephenie Meyerová  Napsala tuto knihu poněkud nezávazně..nepřemýšlela o tom co píše…popsala to tak že měla sen plný vlkodlaků a upírů tak šla ihned psát a nakonec z toho vznikl velmi dobrý trhák který se i dobře prodává..tak neodolala a začla psát ihned další knihu… 

7  Stmívání (Twilight) - její první román - vyšlo v roce 2005 a ještě téhož roku byla Stephenie označena za nejslibnější autorku roku. Momentálně Stephenie dokončuje úpravu textu druhého dílu, nazvaného.Příběh vypráví o obyčejné dívce jménem Isabella Swan, která se přestěhuje z Phoneixu do klidného a deštivého Forks, kde se seznámí s podivným chlapcem- Edwardem Cullenem. Později se dovídá děsivou skutečnost-Edward je totiž upír. I přes nebezpečí které jí hrozí, se ale Edwarda nehodlá vzdát.

8  Nový Měsíc (New Moon) - vyšel v ČR v roce 2006. Je dalším pokračování Bellina příběhu. Tentokrát Stephenie Bellu a Edwarda vystaví zkoušce, odloučí je od sebe. Bella i Edward to těžce nesou, a když se Edward od své sestry Alice dozví(ve skutečnosti se to dozví od Rose - další Edwardovy sestry), že Bella se pravděpodobně zabila skokem z útesu, rozhodne se odjet do Itálie a požádat Volturiovi (nejmocnější upírská rodina) o smrt. Nakonec ho Bella s Alicí zachrání. Příběh tedy opět končí šťastně.

9  Zatmění (Eclipse) - původně to měl být poslední díl trilogie. Byl ale tak úspěšný, že Steph napsala ještě další pokračování. Vyšel v roce 2007 a je snad ještě napínavější, než předchozí dva. Nyní se Bella musí rozhodovat mezi láskou k upírovi Edwardovi nebo k vlkodlakovi Jacobovi. Mezitím jí o život usiluje upírka Victorie z prvního dílu z celou armádou novorozených upírů. Bellu zachraňuje Edward s rodinou i Jacob se svou vlkodlačí smečkou. Příběh opět končí bez ztrát na životech, ale Bella se i na dále musí rozhodovat mezi upírem a vlkodlakem.

10  Rozbřesk - v srpnu roku 2008 byl dokončen čtvrtý díl a 25.3.2009 vyšel i v ČR. Je rozdělen na tři části: První - Isabella se vdala za Edwarda a po svatební cestě zjišťuje, že je nejspíš těhotná... s upírem. Druhá - tentokrát příběh vypráví vlkodlak Jacob Black, který musí přihlížet jak těhotnou Bellu její dítě zabíjí. Třetí - opět z pohledu Belly, která zůstala na živu a musí ochránit svou dceru před hrozícím nebezpečím.

11


Stáhnout ppt " Robert Patinsson  Kristen Stewart  Taylor Lautner  Peter Facinelli  Kellan Lutzz  Christian Serratoss  Elizabeth Reaser  Nikki Reed  Ashley."

Podobné prezentace


Reklamy Google