Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ŠPAČEK Na jaře k nám přilétá špaček. Špaček má budku na jasanu. Špaček létá z keře na keř. Tahá žížaly z hlíny. Ten to ale umí! Špaček se pořád čepýří.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ŠPAČEK Na jaře k nám přilétá špaček. Špaček má budku na jasanu. Špaček létá z keře na keř. Tahá žížaly z hlíny. Ten to ale umí! Špaček se pořád čepýří."— Transkript prezentace:

1

2 ŠPAČEK

3 Na jaře k nám přilétá špaček. Špaček má budku na jasanu. Špaček létá z keře na keř. Tahá žížaly z hlíny. Ten to ale umí! Špaček se pořád čepýří. A křičí. Třeba naříká? Ale ne, to on láteří. To on špačkuje. Ten má ale řečí! Objeví se zase na jaře?

4 Který pták přilétá na jaře? žížaly „kuku, kuku“ Kde má špaček budku? ředkvičky špaček Co tahá špaček z hlíny. kos „špačíček pán“ Jak se špaček ozývá? na jasanu sýkora

5 Který pták přilétá na jaře? žížaly „kuku, kuku“ Kde má špaček budku? ředkvičky špaček Co tahá špaček z hlíny. kos „špačíček pán“ Jak se špaček ozývá? na jasanu sýkora


Stáhnout ppt "ŠPAČEK Na jaře k nám přilétá špaček. Špaček má budku na jasanu. Špaček létá z keře na keř. Tahá žížaly z hlíny. Ten to ale umí! Špaček se pořád čepýří."

Podobné prezentace


Reklamy Google