Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Podzim v přirodě 29.10. 2012 Hana Mačurová Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Podzim v přirodě 29.10. 2012 Hana Mačurová Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají."— Transkript prezentace:

1

2 Podzim v přirodě Hana Mačurová

3 Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají do teplých krajin a kteří u nás přezimují. Pracovat s obrázky ptáků, umět rozlišit v jakých oblastech u nás žijí, vědět čím se živí, poznat podle obrázku několik základních druhů ptáků, vědět, kteří ptáci odlétají na podzim do teplých krajin a kteří ptáci v našich krajích přezimují.

4 Ptáci

5 Žijí v lese Žijí na poli Žijí na louce Žijí u vody Žijí v blízkosti lidí

6 Na podzim zůstávají Sýkora Bažant Datel Vrabec Straka Kos Na podzim odlétají Kukačka Jiřička Čáp Špaček Vlaštovka Skřivan

7

8

9 Druh v tísni JiřičkaSýčekVýr

10

11  y_Marco_Hebing.jpg?uselang=cs %BDeb%C4%9Bt%C3%ADnsk%C3%BD_rybn%C3%ADk.JP G Aktron / Wikimedia Commons. /


Stáhnout ppt "Podzim v přirodě 29.10. 2012 Hana Mačurová Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají."

Podobné prezentace


Reklamy Google