Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Podzim v přirodě 29.10. 2012 Hana Mačurová Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Podzim v přirodě 29.10. 2012 Hana Mačurová Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají."— Transkript prezentace:

1

2 Podzim v přirodě 29.10. 2012 Hana Mačurová

3 Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají do teplých krajin a kteří u nás přezimují. Pracovat s obrázky ptáků, umět rozlišit v jakých oblastech u nás žijí, vědět čím se živí, poznat podle obrázku několik základních druhů ptáků, vědět, kteří ptáci odlétají na podzim do teplých krajin a kteří ptáci v našich krajích přezimují.

4 Ptáci

5 Žijí v lese Žijí na poli Žijí na louce Žijí u vody Žijí v blízkosti lidí

6 Na podzim zůstávají Sýkora Bažant Datel Vrabec Straka Kos Na podzim odlétají Kukačka Jiřička Čáp Špaček Vlaštovka Skřivan

7

8

9 Druh v tísni JiřičkaSýčekVýr

10

11  http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Passer_domesticuhttp://s_-British_Columbia_,_Canada_-male-8a.jpg http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sykora_konadra1.jpg http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Common_Blackbird_b y_Marco_Hebing.jpg?uselang=cs http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Schwarzspecht.jpg http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Dym%C3%B3wka.jpg http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Labu%C5%A5,_%C5 %BDeb%C4%9Bt%C3%ADnsk%C3%BD_rybn%C3%ADk.JP G Aktron / Wikimedia Commons. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bzianka,_%C4%8D%C3%A1p.jpg?uselang=cs www.flickr.com/photos/omarrun/298629581 /


Stáhnout ppt "Podzim v přirodě 29.10. 2012 Hana Mačurová Ptáci na podzim Cíl aktivity: Ročník: Anotace: Téma: Třídy ZŠS Seznámit se ptáky, kteří na podzim odlétají."

Podobné prezentace


Reklamy Google