Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SADA č. VIII Identifikátor: VY_32_INOVACE_SADA VIII_ČJS, DUM 11 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět Název: Co vím.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SADA č. VIII Identifikátor: VY_32_INOVACE_SADA VIII_ČJS, DUM 11 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět Název: Co vím."— Transkript prezentace:

1 SADA č. VIII Identifikátor: VY_32_INOVACE_SADA VIII_ČJS, DUM 11 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět Název: Co vím o Pardubickém kraji? Autor: Jana Sedláková Stručná anotace: Tato prezentace slouží k opakování a procvičování učiva 4. ročníku. Metodické zhodnocení: Prezentace byla odpilotována v 5.A ZŠ Studánka. Byla využita k zopakování dříve nabytých poznatků. Žáci pracovali ve dvojicích a podle osnovy si zapisovali důležité informace do sešitu. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Jana Sedláková

2

3

4

5

6

7

8  Dostihové závody VELKÁ PARDUBICKÁ

9 Obrazový materiál: [cit ] Obr. 1 aj_in_Czech_Republic.svg aj_in_Czech_Republic.svg Obr. 2 ADch.jpg Obr. 3 _p%C5%99ehrada,_ostr%C5%AFvek.jpghttp://commons.wikimedia.org/wiki/File:Se%C4%8D_- _p%C5%99ehrada,_ostr%C5%AFvek.jpg Obr. 4 Obr. 5 Obr. 6 PG Obr. 7

10 Obr.8 _brana.JPG _brana.JPG Obr. 9 _Pardubicky_zamek,_vstup.jpg Obr.10 ck%C3%A11.jpg Obr. 11


Stáhnout ppt "SADA č. VIII Identifikátor: VY_32_INOVACE_SADA VIII_ČJS, DUM 11 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět Název: Co vím."

Podobné prezentace


Reklamy Google