Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Potřeby a projevy člověka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Potřeby a projevy člověka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."— Transkript prezentace:

1 Potřeby a projevy člověka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová

2 Anotace: Materiál obsahuje prezentaci k procvičení potřeb a projevů člověka. Žák bude přiřazovat odpovědi z nápovědy k obrázkům. Po zodpovězení se objeví správná odpověď. Autor: Mgr. Zuzana Švihlová (Autor) Datum vytvoření: duben 2012 Jazyk: čeština Vzdělávací oblast: člověk a jeho svět Tematický okruh: člověk a jeho zdraví Očekávaný výstup: Uplatňuje základní hygienické, režimové a jiné zdravotně preventivní návyky s využitím elementárních znalostí o lidském těle. Speciální vzdělávací potřeby: žádné Klíčová slova: člověk, potřeby a projevy člověka Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák, 1. – 3. ročník Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období Typická věková skupina: let

3 POHYBUJE SE - pohybuje se - dýchá - přijímá potravu - vylučuje - potřebuje odpočinek - rozmnožuje se, roste a vyvíjí se 1.

4 DÝCHÁ - pohybuje se - dýchá - přijímá potravu - vylučuje - potřebuje odpočinek - rozmnožuje se, roste a vyvíjí se 2.

5 PŘIJÍMÁ POTRAVU - pohybuje se - dýchá - přijímá potravu - vylučuje - potřebuje odpočinek - rozmnožuje se, roste a vyvíjí se 3.

6 VYLUČUJE - pohybuje se - dýchá - přijímá potravu - vylučuje - potřebuje odpočinek - rozmnožuje se, roste a vyvíjí se 4.

7 POTŘEBUJE ODPOČINEK - pohybuje se - dýchá - přijímá potravu - vylučuje - potřebuje odpočinek - rozmnožuje se, roste a vyvíjí se 5.

8 ROZMNOŽUJE SE, ROSTE A VYVÍJÍ SE - pohybuje se - dýchá - přijímá potravu - vylučuje - potřebuje odpočinek - rozmnožuje se, roste a vyvíjí se 6. 7.

9 Zdroje obrázků: 1. Martin Strachoň. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Bsem.jpg?uselang=cs 2. Kristian Alfsvåg. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 3. Ravedave. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 4. Juhan Sonin. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 5. Alessandro Zangrilli. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 6. Carin Araujo. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 7. Fowler&fowler. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "Potřeby a projevy člověka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."

Podobné prezentace


Reklamy Google