Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

29.9.2016 Obnova infrastruktury SIS II - 2. etapa (záložní centrum) projekt spolufinancovaný z ročního programu 2012 Fond pro vnější hranice (FVH)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "29.9.2016 Obnova infrastruktury SIS II - 2. etapa (záložní centrum) projekt spolufinancovaný z ročního programu 2012 Fond pro vnější hranice (FVH)"— Transkript prezentace:

1 Obnova infrastruktury SIS II - 2. etapa (záložní centrum) projekt spolufinancovaný z ročního programu 2012 Fond pro vnější hranice (FVH)

2 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu 2012 Mgr. Markéta Havlová 2 Obsah prezentace Cíle projektu Důvody realizace Základní informace o projektu Klíčové aktivity Kontaktní údaje

3 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu 2012 Mgr. Markéta Havlová 3 Cíle projektu Hlavním cílem projektu je naplnění požadavků v oblasti výkonnosti a robustnosti kladené na celé národní řešení schengenského informačního systému NS-SIS II, zejména pak v jeho záložní lokalitě. Specifickým cílem je obnova infrastruktury se zaměřením na zvýšení výkonu a dostupnosti systému v záložní lokalitě pro případ havárie v primární lokalitě – obnova bude provedena v oblasti aplikačních a databázových serverů, komunikační infrastruktury a provedena bude i optimalizace databázové vrstvy..

4 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu 2012 Mgr. Markéta Havlová 4 Důvody realizace  Realizace tohoto projektu umožní České republice splnit technické specifikace výkonnosti, dostupnosti a katalogu nejlepší praxe pro národní řešení NS-SIS II.  V dlouhodobém horizontu umožní další výkonnostní růst, spojený s nárůstem počtu uživatelů i nároků připojených národních i evropských systémů.  Technologie bude dostatečně flexibilní, aby umožnila budoucí doplnění potřebné pro nárůst ze 70 milionů záznamů až na stanovených 100 milionů záznamů předpokládaných Evropskou komisí pro databázi centra a tedy i národních kopií.

5 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu 2012 Mgr. Markéta Havlová 5 Základní informace o projektu rozpočet projektu: Kč příspěvek z FVH Kč (75%) žadatel Kč (25%) žadatel: Ministerstvo vnitra – Policie České republiky statutární zástupce žadatele: RNDr. Petr FUČÍK, CSc. vedoucí projektu: Ing. Jaroslav BERÁNEK odpovědný orgán pro FVH: Ministerstvo vnitra ČR období realizace: 25. března – 31. prosince 2013 území působnosti: celá ČR evidenční číslo: FVH

6 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu 2012 Mgr. Markéta Havlová 6 Klíčové aktivity  Dodávka HW a SW  Instalace dodaného HW a SW  Integrace dodaných HW a SW komponent  Implementace systému vysoké dostupnosti pro celé řešení NS-SIS II  Testování, dokumentace a zaškolení

7 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu 2012 Mgr. Markéta Havlová 7 Kontaktní údaje Mgr. Markéta Havlová Policejní prezidium České republiky Oddělení řízení projektů a evropských fondů tel.: intranet: Internet:


Stáhnout ppt "29.9.2016 Obnova infrastruktury SIS II - 2. etapa (záložní centrum) projekt spolufinancovaný z ročního programu 2012 Fond pro vnější hranice (FVH)"

Podobné prezentace


Reklamy Google