Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vodovody a kanalizace Nymburk a.s. Zpracoval:Kořínek Josef OIS1.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vodovody a kanalizace Nymburk a.s. Zpracoval:Kořínek Josef OIS1."— Transkript prezentace:

1 Vodovody a kanalizace Nymburk a.s. Zpracoval:Kořínek Josef OIS1

2 Obsah: Výpis – ARES Obchodní rejstřík Živnostenský rejstřík

3 ARES ARES =Administrativní rejstřík ekonomických subjektů IČO: Obchodní firma a Místo podnikání: Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. Nymburk, Bobnická 712/2 Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. Nymburk, Bobnická 712/2

4 Obchodní rejstřík Registrace - aktivní subjekt soud:1 - Městský soud v Praze spisová značka:B 2381 IČ: obchodní firma:Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. právní forma: Akciová společnost sídlo:Bobnická 712, Nymburk stav subjektu:aktivní subjekt datum zápisu: evidující úřad: Městský úřad Nymburk typ subjektu:právnická osoba tuzemská

5 OBCODNÍ REJSTŘÍK - Přehled podnikání Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Výroba cementového zboží. Revize a zkoušky tlakových nádob. Revizní zkoušky provozní způsobilosti zdvihacího zařízení. Revize elektrických zařízení. Revize elektrických zařízení. Laboratorní činnost v oboru vodovodů a kanlizací. Projektová činnost ve výstavbě. Projektová činnost ve výstavbě.

6 OBCHODNÍ REJSTŘÍK – Přehled podnikání Ostatní činnost-práce autojeřábem. Ostatní činnost-práce autojeřábem. Podnikání v oblasti nakládání s ostatními a zvláštními odpady Podnikání v oblasti nakládání s ostatními a zvláštními odpady automatizované zpracování dat Provozování vodovodů a kanalizací. ostatní činnost - práce zemními stroji Provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování.

7 Obchodní rejstřík - Kapitál Základní vklad: Kč splaceno:100 % Kmenové akcie na jméno, hodnota: Kč, počet akcií: v listinné podobě. Akcie na majitele, hodnota: Kč, počet akcií: v listinné podobě. S jednou akcií na jméno o jmenovité hodnotě 1.000,-Kč je spojeno zvláštní právo spojené s hlasováním.

8 Statutární orgán - Představenstvo Představenstvo má 6 členů z toho jednoho předsedu a jednoho místo předsedu. Ing. Miloš Petera, Předseda představenstva Poděbradská 1760, Nymburk, okres: Nymburk Členství od: ve funkci od:

9 Statutární orgán - Představenstvo Ing. Miroslav Jeník místopředseda představenstva Na Splavech 2353, Nymburk členství od: ve funkci od:

10 Dozorčí rada Dozorčí rada má 6 členů z toho jednoho předsedo a jednoho místo přessedu. PaedDr. Cecilie Pajkrtová, předseda dozorčí rady Resslova 999, Sadská členství od: členství od: ve funkci od:

11 Dozorčí rada Renáta Mojžíšová místopředseda dozorčí rady Lipová 1457, Nymburk členství od: členství od: ve funkci od:

12 Živnostenský rejstřík – Živnosti - Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: obory činnosti: Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Ubytovací služby Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Poskytování technických služeb druh živnosti:Ohlašovací volná druh živnosti:Ohlašovací volná vznik oprávnění:

13 ŽIVNOSTENSKÝ REJSTŘÍK - ŽÍVNOSTI Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady druh žívnosti: ohlašovací vázaná vznik oprávnění:

14 ŽIVNOSTENSKÝ REJSTŘÍK - ŽÍVNOSTI Provádění staveb, jejich změn a odstraňování druh živnosti:Ohlašovací vázaná druh živnosti:Ohlašovací vázaná vznik oprávnění:

15 ŽIVNOSTENSKÝ REJSTŘÍK - ŽÍVNOSTI Silniční motorová doprava druh živnosti:Koncesovaná vznik oprávnění:

16 ŽIVNOSTENSKÝ REJSTŘÍK - ŽÍVNOSTI Projektová činnost ve výstavbě druh živnosti:Ohlašovací vázaná vznik oprávnění: vznik oprávnění:

17 ŽIVNOSTENSKÝ REJSTŘÍK - ŽÍVNOSTI Výkon zeměměřických činností druh živnosti:Ohlašovací vázaná druh živnosti:Ohlašovací vázaná vznik oprávnění:

18 Zdroje: Zdroje: ARES ARES Google obrázky Google obrázky


Stáhnout ppt "Vodovody a kanalizace Nymburk a.s. Zpracoval:Kořínek Josef OIS1."

Podobné prezentace


Reklamy Google