Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce. Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce. Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí."— Transkript prezentace:

1 Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce

2 Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí a předsedkyní je JUDr. Marie Vodičková. Je zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Poskytuje pomoc dětem týraným, zanedbávaným a zneužívaným. Budovu bývalé školy získal FOD darem od obce Dlouhá Loučka. Nemovitost byla zrekonstruovaná a zahájil Klokánek slavnostně svůj provoz.

3 Zahrada Klokánku

4 V Klokánku je 5 bytů 3+kk, které poskytují zázemí pro 20 dětí. Na každém bytě jsou stabilně 4 děti a 2 tety, které se v péči o ně střídají v týdenních intervalech.

5 Vybavení bytů

6

7

8 Kanceláře

9

10 Návštěvní místnost, zasedací místnost

11

12 Média oblast/1434-premierovy-klokanek-v- olomouckem-kraji-oslavil-prvni- narozeniny.html oblast/1434-premierovy-klokanek-v- olomouckem-kraji-oslavil-prvni- narozeniny.html a-klokanku-pribyva-pripadu-kdy-rodice- nemaji.html a-klokanku-pribyva-pripadu-kdy-rodice- nemaji.html

13 Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce Švehlova , Dlouhá Loučka Olomoucký kraj, okres Olomouc tel: mobil: skype: klokanekdlouhaloucka web:


Stáhnout ppt "Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce. Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí."

Podobné prezentace


Reklamy Google