Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce. Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce. Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí."— Transkript prezentace:

1 Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce

2 Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí a předsedkyní je JUDr. Marie Vodičková. Je zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Poskytuje pomoc dětem týraným, zanedbávaným a zneužívaným. Budovu bývalé školy získal FOD darem od obce Dlouhá Loučka. Nemovitost byla zrekonstruovaná a 2. 9. 2010 zahájil Klokánek slavnostně svůj provoz.

3 Zahrada Klokánku

4 V Klokánku je 5 bytů 3+kk, které poskytují zázemí pro 20 dětí. Na každém bytě jsou stabilně 4 děti a 2 tety, které se v péči o ně střídají v týdenních intervalech.

5 Vybavení bytů

6

7

8 Kanceláře

9

10 Návštěvní místnost, zasedací místnost

11

12 Média http://www.vecernikol.cz/spolecnost/socialni- oblast/1434-premierovy-klokanek-v- olomouckem-kraji-oslavil-prvni- narozeniny.html http://www.vecernikol.cz/spolecnost/socialni- oblast/1434-premierovy-klokanek-v- olomouckem-kraji-oslavil-prvni- narozeniny.html http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/sefk a-klokanku-pribyva-pripadu-kdy-rodice- nemaji.html http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/sefk a-klokanku-pribyva-pripadu-kdy-rodice- nemaji.html

13 Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce Švehlova 316 783 86, Dlouhá Loučka Olomoucký kraj, okres Olomouc tel: 585 002 630 mobil: 724 667 626 e-mail: klokanek.dlouhaloucka@fod.cz skype: klokanekdlouhaloucka web: www.klokanek-dlouhaloucka.czwww.klokanek-dlouhaloucka.cz


Stáhnout ppt "Klokánek Fondu ohrožených dětí v Dlouhé Loučce. Klokánek V České republice je v současné době 28 Klokánků, jejichž zřizovatelem je Fond ohrožených dětí."

Podobné prezentace


Reklamy Google