Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad problematiky jednotlivých střech a jejich.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad problematiky jednotlivých střech a jejich."— Transkript prezentace:

1 Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad problematiky jednotlivých střech a jejich částí.

2 Střecha je stavební konstrukce, která ukončuje stavbu ze shora a chrání ji proti povětrnostním vlivům. Skládá se z nosné konstrukce (krov) a střešní krytiny. Střechy rozdělujeme na ploché a sklonité (šikmé a strmé) Střecha je stavební konstrukce, která ukončuje stavbu ze shora a chrání ji proti povětrnostním vlivům. Skládá se z nosné konstrukce (krov) a střešní krytiny. Střechy rozdělujeme na ploché a sklonité (šikmé a strmé)

3

4

5

6

7 Pultová střecha Stanová střecha Valbová střecha Mansardová střecha Sedlová střecha

8 Jehlanová střecha Cibulová střecha Báň

9 PETR KURFÜRST. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW:

10 1.Otázka: Z kterých částí se skládá střecha? 2.Otázka: Vyjmenuj rozdělení střech podle sklonu. 3.Otázka: Vyjmenuj rozdělení střech podle pláště. 4.Otázka: Vyjmenuj alespoň 4 druhy střech. 5.Otázka: Popiš jednotlivé části střech? 1.Otázka: Z kterých částí se skládá střecha? 2.Otázka: Vyjmenuj rozdělení střech podle sklonu. 3.Otázka: Vyjmenuj rozdělení střech podle pláště. 4.Otázka: Vyjmenuj alespoň 4 druhy střech. 5.Otázka: Popiš jednotlivé části střech? PETR KURFÜRST. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: s/8/83/Roof_parts_cz.p ng

11 1.Nosný krov a střešní krytiny 2.Ploché, šikmé, strmé 3.Jednoplášťové, víceplášťové 4.Pultová, sedlová, valbová, stanová 5.Hřeben, štít, okap, nároží, úžlabí 1.Nosný krov a střešní krytiny 2.Ploché, šikmé, strmé 3.Jednoplášťové, víceplášťové 4.Pultová, sedlová, valbová, stanová 5.Hřeben, štít, okap, nároží, úžlabí Použité zdroje: vlastníwww.wikipedia.cz SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: MESSERWOLAND. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: ZELTDACH. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: Použité zdroje: vlastníwww.wikipedia.cz SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: SHANNON. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: MESSERWOLAND. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: ZELTDACH. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW:


Stáhnout ppt "Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad problematiky jednotlivých střech a jejich."

Podobné prezentace


Reklamy Google