Pravidla ledního hokeje Změny 2010 ukládání trestů, návraty hráčů z TL.

Slides:

UPPAAL příklady Jiří Vyskočil 2010.

Slovní úloha o pohybu Zadání příkladu: V 6 hodin 40 minut vyplul z přístavu parník plující průměrnou rychlostí 12 . Přesně v 10 hodin za ním vyplul motorový.
menu S čím se hraje tenis Raketa Hůl Pálka
Fotbal Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.
Beach rugby
Správně vstřelená branka pokud skórující družstvo nespáchalo přestupek míček přešel celým objemem brankovou čáru zepředu útočící tým: hokejkou nebo neúmyslně.
Trest družstva před osobním Měření trestů 14.minuta:Pepa dostal 2 minuty za sekání 14.minuta:Pepa dostal za protesty ještě 2+10 min na trestné lavici sedí.
Pravidla hry - přípravka
Ručně vyráběný kalendář 2014 »» výsledky hlasování ««
Luboš Charvát KTV FPE ZČU v Plzni 2012
Staří páni Vyhodnocení sezóny 2010 Trocha statistiky Celkem bylo odehráno 28 zápasů (vloni 27) Mezi a jsme vynechali pouze 1 pátek).
ZMĚNY V SOUTĚŽÍCH PŘÍPRAVEK. Motto:,,Neberme dětem radost ze hry, oni nám to vrátí“ Proč změny v soutěžích přípravek?  zapojení všech hráčů do hry 
ÚMYSLNÁ HRA RUKOU Pravidlo 12
Orbis pictus 21. století Tato prezentace byla vytvořena v rámci projektu.
Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.
projekt PŘEDPOVĚĎ POČASÍ předpověď počasí na 13. května 2014.
FLORBAL.
Projekt PŘEDPOVĚĎ POČASÍ. Předpověď počasí na
HrušCup 2008 – pravidla kroket 1. Hrací plocha 1. Hrací plocha Terén kam je možno umístit branky a kolíky - trávník, hřiště, antuka, les. Hráč při hře.
Další.  Hraje se na jednu branku  Brankář se určí před začátkem hry a v bráně je po celou dobu  Hra je pro neomezený počet hráčů  Smysl hry spočívá.
Zpracoval: Mgr. Aladár Dančo
Herní princip ve sportovní přípravě dětí Licence B
STREETBALL.
Kopaná – průběh hry hry se účastní dva týmy po 11 hráčích na hřišti obdélníkového tvaru na jehož kratších stranách jsou branky hru řídí hlavní rozhodčí,
Fotbal.
Je kolektivní halový sport…
VY_32_INOVACE_21-10 TEST č. 1.

Lední hokej.
Pravidla hry Základní informace  Hřiště je lepší oplocené, s jasným vyznačením půlící čáry  Počet hráčů: 2, 4, maximálně 6  Typ hřiště: malé - např.:
HOKEJOVÝ KLUB VSK TECHNIKA BRNO
ETALONY P4a.
Fotbal pro 2 Nová hra na trhu 2013 Přenosná zábava Pro všechny věkové kategorie Vynikající reklama.
HrušCup 2008 – pravidla petanque 1. Pétanque se hraje s ocelovými koulemi a s dřevěnou kuličkou zvanou ”košonek.” Hází se z kruhu o průměru cca 50 cm.
 Hokejové hřiště je z ledu  Hřiště má na šířku 26-30m a na délku má m  Ke hře je zapotřebí hlavně puk který má  průměr: 7,62cm tloušťku: 2,54cm.
Neoficiální mistrovství fotbalových přípravek české republiky v kategorii U10 Ivančice – neděle 13.května 2012.
HOKEJBAL. -Hokejbal je sport, který není moc známý, ale na Kladně je velice oblíbený. -Hraje se venku na betonovém povrchu s hokejovými mantinely -S brankami.
Kopaná - pravidla hrací plocha má tvar obdélníku, délka hřiště je 90 – 120 m, šířka je 45 – 90 m hrací plocha je vyznačena bílými čarami, středová čára.
Fyziologické aspekty sportovních her Cíl: 1)Možnosti využití sledování ANS při řízení tréniku 2) Aplikace poznatků nabytých ve FYZZ do jednotlivých sportovních.
Slovní úlohy na procenta Vytvořila: Mgr. Marie Jíšová v programu PowerPoint 2003 ZŠ Benešov Karlov.
HÁZENÁ.
RINGO 1.
SOFTBALL 2.
Florbal Patrik Převrátil.
Technika řízení LH Přednáška 8
HOKEJ V EVROPĚ, KHL.
Filozofie změn  reakce na rychlý vývoj hry;  důraz na plynulost hry;  utkání mají být co nejzábavnější, bezpečná, férová a pochopitelná hráči, trenéry,
Pravidla ledního hokeje Změny 2009 a  s předstihem změny již v roce 2009:  nestřídání po zakázaném uvolnění  vhazování na 9 bodech  vhazování.
Fotbal Doc. PaedDr. Jan Štumbauer, CSc. Projekt: Cizí jazyky v kinantropologii, reg. č.: CZ.1.07/2.2.00/
ROČNÍK 2002 A MLADŠÍ PROPOZICE TURNAJE 25. – Termín : 25. – Místo : Zimní stadión Valašské Meziříčí Počet mužstev : 8 Systém turnaje.
3. Hra s nekonstantním součtem Martin Dlouhý VŠE v Praze.
Lední hokej Doc. PaedDr. Jan Štumbauer, CSc. Projekt: Cizí jazyky v kinantropologii, reg. č.: CZ.1.07/2.2.00/
Část 3 – ROZHODČÍ A JEJICH POVINNOSTI. 300 – Určení rozhodčích rozhodčí na hřišti – systém dvou rozhodčích (oba stejné pravomoci) – systém tří rozhodčích.
Část 5 - TRESTY.
SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK Mgr. Pavel Hudeček 1. Krajská Grassroots konference.
TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA JIHLAVY
Transkript prezentace:

Pravidla ledního hokeje Změny 2010 ukládání trestů, návraty hráčů z TL

tým hraje v oslabení je signalizován další trest je vstřelena branka branka se uzná první odpykávaný menší trest končí signalizovaný trest se uloží

hra 4:5, odpykávaný MT týmu A signalizovaný MT týmu A tým B vstřelil branku odpykávaný trest končí signalizovaný trest se uloží 2 minuty se hraje se 4:5

hra 4:5, odpykávaný MT týmu A signalizované TS proti týmu A tým B vstřelil branku odpykávaný trest končí místo TS se uloží MT není zřejmé, že se jednalo o TS 2 minuty se hraje se 4:5

hra 4:5, odpykávaný VT týmu A signalizovaný MT týmu A tým B vstřelil branku odpykávaný VT končit nemůže signalizovaný trest se uloží hraje se 3:5

Příklady gólů dosažených proti týmu v oslabení

Mužstvo A: Mužstvo B: A6 - 2 minuty v 3:00 A9 - 2 minuty v 3:30 B minuty v 3:00 Gól v 4:00 od 3:00 týmy hrají 4 na 4 od 3:30 týmy hrají 3 na 4 A9 se vrací v 4:00

Mužstvo A: Mužstvo B: A6 - 2 minuty v 3:30 A9 - 2 minuty v 4:00 B minuty v 3:00 Gól v 4:30 A6 se vrací v 4:30

Mužstvo A: Mužstvo B: A6 - 2 min v 3:00 A9 - 5 min + OK v 3:30 B min v 3:00 Gól v 4:00 od 3:00 týmy hrají 4 na 4 od 3:30 týmy hrají 3 na 4 A9 vyřazen ze hry tým A musí poslat na trestnou lavici náhradníka k odpykání 5 minutového trestu za A9 v 4:00 se nevrací žádný hráč

Mužstvo A: Mužstvo B: A6 - 5 min + OK v 3:00 A9 - 2 min v 3:00 B min v 3:00 Gól v 4:00 od 3:00 týmy hrají 4 na 5 A6 mimo hru/vyloučen/vyřazen ze hry tým A musí poslat na trestnou lavici náhradníka k odpykání 5 minutového trestu za A6 v 4:00 se nevrací žádný hráč

Mužstvo A: Mužstvo B: A min + OK v 4:00 A9 - 2 minuty v 8:00 Gól v 9:15 A6 vyřazen ze hry tým A musí poslat na trestnou lavici náhradníka k odpykání trestů za A6 A9 se vrací v 9:15, protože menší trest pro A9 je prvním odpykávaným trestem

Mužstvo A: Mužstvo B: A7 - 5 min + OK v 3:00 A11- 5 min + OK v 3:10 A minuty v 4:00 Gól v 4:30 A7 a A11 jsou vyřazeni ze hry tým A musí poslat na trestnou lavici náhradníky k odpykání 5 minutových trestů za A7 a A11 nevrací se žádný hráč, protože menší trest pro A12 není odpykáván v době dosažení gólu

Mužstvo A: Mužstvo B: A4 - 2 minuty v 10:00 A7 - 2 minuty v 10:30 A9 - 2 minuty v 11:00 B8 - 2 minuty v 11:00 Gól v 12:10 od 11:00 týmy hrají 3 na 5, protože menší tresty pro B8 a A9 se ruší A4 se vrací na hřiště v 12:00 a týmy hrají 4 na 5 s jediným menším trestem pro A7 na časomíře A7 se vrací po gólu v 12:10

Mužstvo A: Mužstvo B: A min v 12:00 A9 - 2 min v 13:15 B3 - 2 min v 12:00 Gól v 13:30 v 12:00 musí tým A poslat na trestnou lavici náhradníka k odpykání jednoho menšího trestu za A7, neboť jeden menší trest pro A7 a menší trest pro B3 se ruší náhradník za A7 se vrací v 13:30 po gólu týmu B A7 se vrací při prvním přerušení hry po 15:30

Mužstvo A: Mužstvo B: A minuty v 3:00 A9 - 2 minuty v 4:00 Gól v 4:30 Gól v 5:30 v 4:30 se první menší trest pro A8 zruší a týmy hrají 3 na 5 v 5:30 se menší trest pro A9 zruší a týmy hrají 4 na 5

Příklady souběžných trestů

Mužstvo A: Mužstvo B: A6 - 2 minuty v 3:00B minuty v 3:00 v 3:00 hrají oba týmy 4 na 4

Mužstvo A: Mužstvo B: A minuty v 3:00B minuty v 3:00 od 3.00 hrají týmy 4 na 5 tým A musí poslat náhradníka za A6 na trestnou lavici menší trest pro B11 a jeden menší trest pro A6 se ruší

Mužstvo A: Mužstvo B: A min v 3:00 A9 - 2 minuty v 3:30 B minuty v 3:30 od 3:30 hrají týmy 4 na 5, neboť menší tresty pro A9 a B11 se ruší

Mužstvo A: Mužstvo B: A6 - 2 minuty v 3:00 A9 - 2 minuty v 3:30 B min v 3:30 od 3:30 hrají týmy 4 na 4, neboť menší trest pro A9 ruší jeden menší trest pro B11 tým B musí poslat na trestnou lavici náhradníka k odpykání jednoho menšího trestu pro B11

Mužstvo A: Mužstvo B: A min v 3:00B min v 3:00 týmy hrají 4 na 4 tým A i tým B musí poslat na trestnou lavici po jednom náhradníkovi, kteří se vrátí na led v 5:00 A6 a B11 se vrátí na hřiště při prvním přerušení hry po čase 15:00

Mužstvo A: Mužstvo B: A3 - 5 min + OK v 3:00B8 - 5 min+OK v 3:00 od 3:00 hrají týmy 5 na 5 týmy nemusí poslat na trestnou lavici náhradníky, protože A3 a B8 jsou vyřazeni ze hry

Mužstvo A: Mužstvo B: A minuty v 3:00B min + OK v 3:00 od 3:00 hrají týmy 4 na 4, protože jeden menší trest pro každý tým se ruší náhradník za A3 se vrátí v 5:00 a náhradník za B8 se vrátí v 8:00 B8 je vyřazen ze hry