Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

country Taylor Swift Narozená: 13.12. 1989 Povolání:zpěvačka, herečka, textařka, kytaristka Znamení: střelec Místo narození: Reading, Pensylvánie,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "country Taylor Swift Narozená: 13.12. 1989 Povolání:zpěvačka, herečka, textařka, kytaristka Znamení: střelec Místo narození: Reading, Pensylvánie,"— Transkript prezentace:

1

2

3 country Taylor Swift

4 Narozená: 13.12. 1989 Povolání:zpěvačka, herečka, textařka, kytaristka Znamení: střelec Místo narození: Reading, Pensylvánie, USA

5 Taylor vyhrála, v deseti letech, národní soutěž v poezii s tří stránkovou básní, která se jmenuje “Monster in my closet”.

6 Později začala vystupovat na různých akcích v jejím rodném městě, zpívala v karaoke soutěžích, festivalech a také začala psát svoje první písně.

7 Na její zpěv měla vliv její babička a známá zpěvačka LeAnn Rimes (film Divoké Kočky). Její babička byla profesionální operní zpěvačka, ale Tay se i přesto vydala ke stylu country.Na její zpěv měla vliv její babička a známá zpěvačka LeAnn Rimes (film Divoké Kočky). Její babička byla profesionální operní zpěvačka, ale Tay se i přesto vydala ke stylu country.

8 V jedenácti letech Taylor udělala svůj první výlet do Nashvillu na nahrávání demo nahrávek jejího zpívaní s karaoke písničkama. Poté se Tay vrátila do Pennsylvanie, kde byla oslovena zda-li by zazpívala na tenisovém turnaji U.S. Open, kde by ztvárnila národní hymnu.

9 Taylor se začala pomalu stávat známější a známější.

10 Taylorin první singl s názvem “Tim McGraw” vyšel v rádiích v létě roku 2006 a 24. října téhož roku vyšlo její stejnojmenné album. Tay napsala všechny svoje písničky na albu, které se umístilo na 19. místě americké hitparády Billboard Album Charts a během prvního týdne se prodal na 39 000 kopíí. Taylorin první singl s názvem “Tim McGraw” vyšel v rádiích v létě roku 2006 a 24. října téhož roku vyšlo její stejnojmenné album. Tay napsala všechny svoje písničky na albu, které se umístilo na 19. místě americké hitparády Billboard Album Charts a během prvního týdne se prodal na 39 000 kopíí.

11 Později se toto album umístilo v americké hitparádě Top Country Albums Charts na prvním místě a poté na pátem místě Billboard Album Charts. Později se toto album umístilo v americké hitparádě Top Country Albums Charts na prvním místě a poté na pátem místě Billboard Album Charts.

12 V Listopadu 2008 už prodala přes tři miliony kopií a přes internet bylo jejího singlu staženo přes 7,5 milonů. V Listopadu 2008 už prodala přes tři miliony kopií a přes internet bylo jejího singlu staženo přes 7,5 milonů.

13 Taylorino nové album s názvem “FEARLESS” vyšlo 11. listopadu. V únoru roku 2009 se toto album drží v americké hitparádě Billboard Album Charts na prvním místě v prodejnosti. Její song “Love Story” vyhrává v hitparádách po celém světě. Taylorino nové album s názvem “FEARLESS” vyšlo 11. listopadu. V únoru roku 2009 se toto album drží v americké hitparádě Billboard Album Charts na prvním místě v prodejnosti. Její song “Love Story” vyhrává v hitparádách po celém světě.

14 Taylor je dnes už zcela známá a dokonce vyhrála i několik světových cen. Taylor je dnes už zcela známá a dokonce vyhrála i několik světových cen.

15 Pro tu nejnejnej kámošku, která zbožňuje Tay.


Stáhnout ppt "country Taylor Swift Narozená: 13.12. 1989 Povolání:zpěvačka, herečka, textařka, kytaristka Znamení: střelec Místo narození: Reading, Pensylvánie,"

Podobné prezentace


Reklamy Google