Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CZECH BUMBÁC BALL (dále jen CBB) je zcela nová míčová hra, pocházející z České Republiky. Jejím hlavním úkolem je propagace "REGENERAČNÍ REHABILITACE"

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CZECH BUMBÁC BALL (dále jen CBB) je zcela nová míčová hra, pocházející z České Republiky. Jejím hlavním úkolem je propagace "REGENERAČNÍ REHABILITACE""— Transkript prezentace:

1 CZECH BUMBÁC BALL (dále jen CBB) je zcela nová míčová hra, pocházející z České Republiky. Jejím hlavním úkolem je propagace "REGENERAČNÍ REHABILITACE" a samozřejmě zábava všech zúčastněných. Autorem a propagátorem hry je Dr. Pavel Tomeš Autor TBB v 60-tých letech v Troji v Praze EMIL ZÁTOPEK

2 Oficiální historie začala uspořádáním prvního turnaje se třemi disciplínami, který se odehrával ve Slapech nad Vltavou dne 11.09.2001! Turnaj byl přerušen napadením USA a komplikovaně dohráván.

3 Další turnaje probíhaly v ČR na hrách dětí z Dětských domovů, na Golfovém turnaji speciální školy Svítání z Pardubic, na podnikových hrách GE Capital Bank, dokonce proběhl i jeden profesionální turnaj na slavnostech piva v Žatci a další.

4 V době od prvního turnaje se podařilo publikovat několik propagačních článků v tisku a dotvořit teoretické základy CBB včetně prvních pravidel všech 11ti disciplín.

5 Herní Disciplíny:

6 1. Tenis bumbác ball /TBB/ "pomalý BB" - již mnohokrát provedeno 2. Volej bumbác ball /VBB/ "rychlý BB" - méněkrát provedeno 3. Squash bumbác ball/SBB/ nejkreativnější jen jeden turnaj - předvedeno ve skleněném kurtu

7 4. Blázinec /BBB/ jen zkušebně - veřejně neprovedeno 5. Zaháněná /ZBB/ jen zkušebně připraveno provedení na fotbalovém hřišti 6. Mariáš /MBB/ jen zkušebně - veřejně neprovedeno 7. Dotýkaná /DBB/ jen zkušebně veřejně - neprovedeno

8 Dana Zátopková fandí CBB

9 Takhle se VYHRÁVÁ

10 A TAKHLE SE hraje

11

12

13


Stáhnout ppt "CZECH BUMBÁC BALL (dále jen CBB) je zcela nová míčová hra, pocházející z České Republiky. Jejím hlavním úkolem je propagace "REGENERAČNÍ REHABILITACE""

Podobné prezentace


Reklamy Google