Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Moje osoba. Moje koníčky Jmenuji se kristýna Moje koníčky jsou Rada běhám Rada jezdím na kolečkových bruslích Rada plavu Rada chodím ven z kamarádkami.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Moje osoba. Moje koníčky Jmenuji se kristýna Moje koníčky jsou Rada běhám Rada jezdím na kolečkových bruslích Rada plavu Rada chodím ven z kamarádkami."— Transkript prezentace:

1 Moje osoba

2 Moje koníčky Jmenuji se kristýna Moje koníčky jsou Rada běhám Rada jezdím na kolečkových bruslích Rada plavu Rada chodím ven z kamarádkami

3 Můj obrázek

4 Moje kamarádky Moje první kamarádka se jmenuje Nikola Moje druhá kamarádka se jmenuje Monika Moje třetí kamarádka se jmenuje Barbora Moje čtvrtá kamarádka se jmenuje Karolína Moje páta kamarádka se jmenuje Sára Moje šestá kamarádka se jmenuje Julča Moje sedmá kamarádka se jmenuje Jana …..

5 NĚCO O MNĚ  Jsem kamarádská trošku i stydlivá  Rada chodím ven z kamarádkami  Mám rada zvířata  Moje oblíbená barva růžová a modrá


Stáhnout ppt "Moje osoba. Moje koníčky Jmenuji se kristýna Moje koníčky jsou Rada běhám Rada jezdím na kolečkových bruslích Rada plavu Rada chodím ven z kamarádkami."

Podobné prezentace


Reklamy Google