Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní."— Transkript prezentace:

1 ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní ch škol IV/2 VY_42_INOVACE_16/36 – sada č.2 Autor: Zuzana Klumparová Období: září 2011 – červen 2012 Ročník: 1. Vzdělávací oblast: matematika SČÍTÁNÍ V OBORU DO 20 Anotace: Výukový materiál slouží k procvičení sčítání v oboru do 20 bez přechodu přes základ 10. Žáci utvoří dvě družstva, postaví se za sebe, po jednom přistupují k tabuli a počítají příklady. Výsledky zapisují do nohy hřibu. Ten, kdo vypočítá příklad první správně dostane bod a nastupuje další dvojice. Vyhrává družstvo, které rychleji vypočítá všechny příklady správně. Výukový materiál je určen k výuce na interaktivní tabuli.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11


Stáhnout ppt "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní."

Podobné prezentace


Reklamy Google