Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ DESÍTEK A JEDNOTEK VY_32_INOVACE_16 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ DESÍTEK A JEDNOTEK VY_32_INOVACE_16 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org."— Transkript prezentace:

1 HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ DESÍTEK A JEDNOTEK VY_32_INOVACE_16 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org.

2 Teď si vás vyzkouším, jestli už umíte počítat do 20. V třešničkách je příklad a vy musíte najít správný výsledek na lístečku. Když na něj kliknete, výsledek se objeví na lístečku u třešniček.

3

4

5

6

7 Konec Děkujeme za pozornost.

8 Číslo sady: 2 Číslo DUM v sadě: 16 Téma sady: Hrajeme si s čísly Název DUM: Sčítání desítek a jednotek Autorka: Klumparová Zuzana DUM slouží k procvičení a upevnění získaných poznatků. Žáci hledají správné výsledky příkladů.

9 Popis prezentace: Snímek č. 3 – 6: Kliknutím myší na lísteček řeším příklady. Snímek č. 7: kliknutím myší 2x na mrak se rozloučíme.


Stáhnout ppt "HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ DESÍTEK A JEDNOTEK VY_32_INOVACE_16 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org."

Podobné prezentace


Reklamy Google