Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní."— Transkript prezentace:

1 ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní ch škol IV/2 VY_42_INOVACE_07/36 – sada č.1 Autor: Zuzana Klumparová Období: září 2011 – červen 2012 Ročník: 3. Vzdělávací oblast: matematika Lotto - násobilka Anotace: Výukový materiál je určen k procvičování násobilky. Kartu s příklady je potřeba rozstříhat, karta s výsledku zůstává vcelku. Rozstříhané příklady položíme na hromádku na koberec lícem dolů. Žáci jeden po druhém otočí příklad a hledají k němu výsledek na své kartě. Pokud výsledek najdou, položí na něj příklad, pokud ne, vrátí příklad zpět na hromadu a pokračuje další žák. Žáci hrají tak dlouho, až má některý zaplněnu celou kartu.

2

3 : : : : : 6

4

5 : 3 36 : : :


Stáhnout ppt "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní."

Podobné prezentace


Reklamy Google