Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti."— Transkript prezentace:

1 ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti I/2 VY_12_INOVACE_19/36 – sada č.2 Autor: Helena Jordánová, Mgr. Období: září 2011 – červen 2012 Ročník: 1.-3. Vzdělávací oblast: prvouka SVĚT KOLEM NÁS Anotace: Výukový materiál je možno použít v úvodu učiva o dělení přírody na živou a neživou. Žáci se seznamují s dělením přírody, třídí přírodniny do podskupin.

2 Život všude, kam se podíváš!

3 PŘÍRODAživáhoubyrostlinyživočichovéčlověkneživá voda a vzduch teplo a světlo půda, horniny lidské výtvory Do našeho světa na planetě Zemi patří neživé přírodniny - vzduch, voda, půda, teplo i světlo ze Slunce. A živé přírodniny – houby, rostliny, živočichové, lidé. Také nás obklopuje spousta předmětů, které člověk vyrobil pro svoji potřebu – lidské výtvory a výrobky.

4 Napiš pod obdélníky správné přírodniny. rostlina živočich houba lidský výrobek hornina, nerost

5 Obrázky byly použity z klipartu MS.


Stáhnout ppt "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti."

Podobné prezentace


Reklamy Google