Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VÁCLAV IV. Jaká může být souvislost mezi Václavem IV. a pojmy v rámečcích? Vyber si alespoň dva pojmy. Nápady si napiš do sešitu. Nevíš si rady ani s jedním?

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VÁCLAV IV. Jaká může být souvislost mezi Václavem IV. a pojmy v rámečcích? Vyber si alespoň dva pojmy. Nápady si napiš do sešitu. Nevíš si rady ani s jedním?"— Transkript prezentace:

1 VÁCLAV IV. Jaká může být souvislost mezi Václavem IV. a pojmy v rámečcích? Vyber si alespoň dva pojmy. Nápady si napiš do sešitu. Nevíš si rady ani s jedním? Přihlas se a dostaneš indicii. Karel IV. Jan Hus Nový hrad u Kunratic

2 Černá ovce rodu Z přečtené části textu si vyber jednu větu, která tě zaujala, překvapila, něčím se tě dotkla. Opiš ji do prvního sloupečku. Do druhého sloupečku vysvětli, proč sis vybral právě tuto část.

3 Jaký byl Václav IV. panovník? A proč? Zamysli se, co jsi se o Václavu IV. dozvěděl? Odpověz na otázku do sešitu.

4 VÁCLAV IV. Už víš jakou spojitost můžeme najít mezi pojmy a panovníkem Václavem IV. ? Karel IV. Jan HusNový hrad u Kunratic

5 Pětilístek Téma: VÁCLAV IV. Jaký byl? Co dělal? Větu a Václavu IV. Metafora, jiné označení.


Stáhnout ppt "VÁCLAV IV. Jaká může být souvislost mezi Václavem IV. a pojmy v rámečcích? Vyber si alespoň dva pojmy. Nápady si napiš do sešitu. Nevíš si rady ani s jedním?"

Podobné prezentace


Reklamy Google