Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PRÁZDNINY A CO DÁL … -Nejdříve se mi nebude chtít odejít od mojí třídy (ze školy) bude se mi po nich stýskat nevím s kým zažiju ještě takovou srandu nikdo.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PRÁZDNINY A CO DÁL … -Nejdříve se mi nebude chtít odejít od mojí třídy (ze školy) bude se mi po nich stýskat nevím s kým zažiju ještě takovou srandu nikdo."— Transkript prezentace:

1 PRÁZDNINY A CO DÁL … -Nejdříve se mi nebude chtít odejít od mojí třídy (ze školy) bude se mi po nich stýskat nevím s kým zažiju ještě takovou srandu nikdo mi je nedokáže ničím nahradit mám je moc ráda a nechci se jich vzdát.  -Prázdniny si chci co nejvíce užít s rodinou s kamarády a příbuznými moc se těším na to jak spolu budeme opékat buřty u ohně, skákat do bazénu a jiné báječné věci. -Na novou školu se také těším, ale mám strach z toho že tam budu sama. Těším se na tělesnou výchovu, na nové učitele a na nové spolužáky.

2 ROZLOU Č ENÍ

3

4

5

6

7


Stáhnout ppt "PRÁZDNINY A CO DÁL … -Nejdříve se mi nebude chtít odejít od mojí třídy (ze školy) bude se mi po nich stýskat nevím s kým zažiju ještě takovou srandu nikdo."

Podobné prezentace


Reklamy Google