Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Bůh má rád děti velké i malé, tlusté, tenké, hloupé i ty vychytralé, černovlasé, blonďaté rád má stejně jako rezaté. 1. Pán Bůh rozdíl nedělá, každého.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Bůh má rád děti velké i malé, tlusté, tenké, hloupé i ty vychytralé, černovlasé, blonďaté rád má stejně jako rezaté. 1. Pán Bůh rozdíl nedělá, každého."— Transkript prezentace:

1 Bůh má rád děti velké i malé, tlusté, tenké, hloupé i ty vychytralé, černovlasé, blonďaté rád má stejně jako rezaté. 1. Pán Bůh rozdíl nedělá, každého rád stejně má, má rád všechny, jak tu jsme, i nás – děti nezbedné. Bůh má rád děti velké i malé, tlusté, tenké, hloupé i ty vychytralé, černovlasé, blonďaté rád má stejně jako rezaté. www.timdvadva.net

2 2. Pán Bůh všechno v ruce má, nikdo se mu neschová, drží všechny, jak tu jsme, i nás – děti nezbedné. Bůh má rád děti velké i malé, tlusté, tenké, hloupé i ty vychytralé, černovlasé, blonďaté rád má stejně jako rezaté.

3 www.timdvadva.net 3. Pán Bůh dobrou cestu má pro každého člověka, vede všechny, jak tu jsme, i nás – děti nezbedné. Bůh má rád děti velké i malé, tlusté, tenké, hloupé i ty vychytralé, černovlasé, blonďaté rád má stejně jako rezaté.


Stáhnout ppt "Bůh má rád děti velké i malé, tlusté, tenké, hloupé i ty vychytralé, černovlasé, blonďaté rád má stejně jako rezaté. 1. Pán Bůh rozdíl nedělá, každého."

Podobné prezentace


Reklamy Google