Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Www.timdvadva.net 1. Víš, kdo na nebi slunce rozsvítil, měsíc, hvězdičky v noci rozvěsil? [: Víš, kdo to byl? :] Víš, kdo oceán břehem ohradil, zasel travičku,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Www.timdvadva.net 1. Víš, kdo na nebi slunce rozsvítil, měsíc, hvězdičky v noci rozvěsil? [: Víš, kdo to byl? :] Víš, kdo oceán břehem ohradil, zasel travičku,"— Transkript prezentace:

1 www.timdvadva.net 1. Víš, kdo na nebi slunce rozsvítil, měsíc, hvězdičky v noci rozvěsil? [: Víš, kdo to byl? :] Víš, kdo oceán břehem ohradil, zasel travičku, stromy zasadil? [: Víš, kdo to byl? :] Kdo dal ptáčkům hlas, písničky jim složil? Byl to Stvořitel – on to všechno stvořil.

2 www.timdvadva.net 2. Víš, kdo zařídil, že ses narodil, kdo tě uzdravil, když jsi marodil? [: Víš, kdo to byl? :] Kde jsi ruce vzal, kdo ti nohy dal, oči, uši, nos, každou kost i sval? [: Víš, kdo to byl? :] Kdo ti srdce dal, kdo nalil krev do žil? Byl to Stvořitel – on to všechno stvořil.

3 www.timdvadva.net 3. Všechno poskládat, na své místo dát – kdo mu za to stál, tak se namáhat? [: Víš, kdo to byl? :] On to udělal ale hrozně rád, aby někoho mohl milovat! [: Víš,kdo to byl? :] TYS mu za to stál, pro TEBE to stvořil, abys jemu rád celým srdcem sloužil!


Stáhnout ppt "Www.timdvadva.net 1. Víš, kdo na nebi slunce rozsvítil, měsíc, hvězdičky v noci rozvěsil? [: Víš, kdo to byl? :] Víš, kdo oceán břehem ohradil, zasel travičku,"

Podobné prezentace


Reklamy Google