Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Wellnes víkend 6. – 8. 5. 2011, Horní Bečva – Mesit*** Nabídka volnočasových aktivit pro všechny dámy, které si to chtějí naplno užít!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Wellnes víkend 6. – 8. 5. 2011, Horní Bečva – Mesit*** Nabídka volnočasových aktivit pro všechny dámy, které si to chtějí naplno užít!"— Transkript prezentace:

1

2 Wellnes víkend 6. – 8. 5. 2011, Horní Bečva – Mesit*** Nabídka volnočasových aktivit pro všechny dámy, které si to chtějí naplno užít!

3 A co jsme pro Vás připravily? Stejně jako minule tady pro Vás máme Fotoproměnu! Cena: 990,- Kč (obsahuje profesionální nalíčení pleti a rychlou úpravu vlasů, 1x foto před a 5x foto po proměně). Fotoproměna trvá cca 60 – 75min.

4 Dále je zde nově: Kurz sebelíčení! Co se zde dozvíte a naučíte? Pod vedením profesionální vizážistky se naučíte, jak co nejefektivněji a nejjednodušeji nalíčit svou pleť tak, aby jste zakryly své nedostatky a zdůraznily přednosti. Pakliže celý život bojujete s líčením, je kurz určen právě Vám! To, jak jste to zvládly Vám fotografka zdokumentuje a dodá 4ks fotografií 13x18cm. Cena 990,- Kč, časová náročnost – dle počtu účastnic cca 2 – 4hodiny.

5 A jako perlička je tady Fotografování! Chcete se cítit na chvíli jako „modelka“? Chcete si splnit svůj sen? Neváhejte – na Mesitu se sny plní všem! Vizážistka Vám provede profesionální fotomake-up Styl focení si s fotografkou dohodnete předem (možno – exteriér, interiéry hotelu, fotopozadí…bazén…) Časová náročnost: cca 2hod. Cena 1390,- Kč Cena obsahuje: profesionální nalíčení vizážistkou, samotné focení /místo a styl dle dohody/ Tištěné fotografie vel. 20x30cm (5ks) nebo 30x45cm (3ks). Jiný formát dle dohody. CD s vybranými fotografiemi.

6 Služby si Vám dovoluje nabídnout: Profesionální vizážistka, imagemaker – Dája SOSOVÁ Už 20 let je mým „koněm“ objevování všech půvabů tváře, vlasů i postavy..ráda se společně s Vámi ztratím ve světě barev a ukážu Vám, že modelkou může být každá z Vás! Fotografka Lucie MACECZKOVÁ Focen í je pro mne v í ce kon í čkem než prac í samotnou. Uspokojuje mě dokonale svou nepředv í datelnost í okamžiku, emocemi člověka, různorodostí světla.. m á m r á da pocit, že se klientka na fotografii l í bí sama sobě a je spokojen á, … tot é ž nab í z í m i Tobě – V á m.

7 Co udělat pro to, abych se mohla zúčastnit? Neváhej a rezervuj si čas a den dostatečně včas! Tel. kontakt pro objednávky Fotoproměn, Kurzu sebelíčení a Fotografování je: + 420 603 467 707 – Dája S. (+ potvrzující e-mail o rezervaci na:elemfoto@seznam.cz, kde uvedete dohodnutý čas a den + Vaše jméno). Se všemi zájemkyněmi se budeme těšit na viděnou… Lucie a Dája


Stáhnout ppt "Wellnes víkend 6. – 8. 5. 2011, Horní Bečva – Mesit*** Nabídka volnočasových aktivit pro všechny dámy, které si to chtějí naplno užít!"

Podobné prezentace


Reklamy Google