Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MGV Prezentace určená k propagaci MGV. MASARYKOVO GYMNÁZIUM VSETÍN MGV je jednou z pěti středních škol, které lze na Vsetíně najít. Navštěvuje ji 910.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MGV Prezentace určená k propagaci MGV. MASARYKOVO GYMNÁZIUM VSETÍN MGV je jednou z pěti středních škol, které lze na Vsetíně najít. Navštěvuje ji 910."— Transkript prezentace:

1 MGV Prezentace určená k propagaci MGV

2 MASARYKOVO GYMNÁZIUM VSETÍN MGV je jednou z pěti středních škol, které lze na Vsetíně najít. Navštěvuje ji 910 studentů ze Vsetína a okolí. Je to velmi náročná škola na přípravu a čas, ale vrátí se vám to v podobě mnoha školních akcí a výletů. Příprava a úkoly jsou složité, ale má to své opodstatnění. Jestli tuhle školu zvládnete, čeká vás dobrá budoucnost.

3 UČITELÉ Učitelský sbor na MGV je příliš rozsáhlý, abych znal úplně všechny učitele, ale jestli jsou všichni, tak přátelští jako ti, které znám, tak je to úžasné. Každý učitel má své metody ( horší i lepší), ale každý z nich to s náma myslí dobře.

4 ZÁPORY Samozřejmě jich nebude moc : D Hodně, ale opravdu HODNĚ učení První ročník tu budete bloudit jako vítr v bedně :D Finančně náročná škola

5 KLADY Tuto školu navštěvuje spousta skvělých lidí, takže nového kolektivu se nemusíte bát. :D Z Gymlu se dostanete na jakoukoli Vysokou školu, to znamená: Skvělá budoucnost!!! Dobré jídlo Moderní zařízení

6 STRAVA Na oběd máte vždy na výběr ze tří jídel, z nichž je jedno vždy vegetariánské. A pokud vás během dne zaskočí hlad, nebo budete mít jen tak na něco chuť, můžete si skočit do bufetu.

7 MÁME TO TADY KRÁSNĚ ZAŘÍZENÉ :D


Stáhnout ppt "MGV Prezentace určená k propagaci MGV. MASARYKOVO GYMNÁZIUM VSETÍN MGV je jednou z pěti středních škol, které lze na Vsetíně najít. Navštěvuje ji 910."

Podobné prezentace


Reklamy Google