Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:4. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:4. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:4. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM: Září 2011 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 4.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Přírodověda, tematického okruhu – Roční období. Formou prezentace zpracovává téma Roční období. VY_32_INOVACE_Př.4.08_Roční období-prezentace

2 Čtyři roční období podzim léto jaro zima březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad,prosinec, leden, únor

3 1 den má 24 hodin. 1 týden má 7 dnů.1 rok má 12 měsíců.

4 Měsíce v roce jaro léto podzim zima


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:4. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období."

Podobné prezentace


Reklamy Google