Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kurz pro výchovné poradce Právní rámec výkonu poradenské činnosti Text k předmětu Školské zákony a vyhlášky Závěr Autor: Ing. Vlasta Šormová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kurz pro výchovné poradce Právní rámec výkonu poradenské činnosti Text k předmětu Školské zákony a vyhlášky Závěr Autor: Ing. Vlasta Šormová."— Transkript prezentace:

1 Kurz pro výchovné poradce Právní rámec výkonu poradenské činnosti Text k předmětu Školské zákony a vyhlášky Závěr Autor: Ing. Vlasta Šormová

2 2 Diskuze Jaké postavení má ve škole výchovný poradce? Jaké hlavní úkoly plní výchovný poradce? Jaké vlastnosti by měl mít výchovný poradce? Jste nebo budete dobrým výchovným poradcem?

3 3 Test Představte si následující situaci: Stojíte v bytě a stane se pět věcí naráz: 1.zvoní telefon 2.pláče dítě 3.teče voda z kohoutku a za chvíli asi přeteče 4.máte pověšené prádlo a začíná pršet 5.někdo zvoní, nebo klepe na dveře Zadání: Napište si postupně za sebou pořadí, v jakém by jste tyto situace řešili a to za předpokladu, že ke všem těmto "událostem" máte stejně daleko.

4 4 Test Vyhodnocení: Každá situace označuje určitou prioritu ve Vašem životě a Vy jste si tímto vlastně napsali svůj žebříček hodnot: 1.telefon - práce 2.dítě - rodina 3.přetékající voda - sex 4.prádlo - peníze 5.někdo za dveřmi – přátelé Mimochodem je mezi Vámi někdo, kdo nezavřel vodu jako první?

5 5 Zakončení Termín písemné zkoušky bude včas sdělen –Test – 20 otázek –Počet kreditů – 2 Děkuji za pozornost :-) Hezký den :-) mobil: 739 541 559


Stáhnout ppt "Kurz pro výchovné poradce Právní rámec výkonu poradenské činnosti Text k předmětu Školské zákony a vyhlášky Závěr Autor: Ing. Vlasta Šormová."

Podobné prezentace


Reklamy Google