Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Betony z nabídky ČMB STEELCRETE ® FLOORCRETE ® Ing. Milada Mazurová – TBG METROSTAV Ing. Vladimír Veselý - BETOTECH Seminář Beton University, Děčín, 24.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Betony z nabídky ČMB STEELCRETE ® FLOORCRETE ® Ing. Milada Mazurová – TBG METROSTAV Ing. Vladimír Veselý - BETOTECH Seminář Beton University, Děčín, 24."— Transkript prezentace:

1 Betony z nabídky ČMB STEELCRETE ® FLOORCRETE ® Ing. Milada Mazurová – TBG METROSTAV Ing. Vladimír Veselý - BETOTECH Seminář Beton University, Děčín, 24. 2. 2011

2 Obsah prezentace STEELCRETE® Co jsou betony STEELCRETE® a FLOORCRETE® FLOORCRETE® Použití Příklady

3 STEELCRETE® a FLOORCRETE® - specifika vláknobeton : beton dle ČSN EN 206-1, jehož základní struktura je doplněna vlákny, která mohou být libovolného původu (materiálu), tvarů a rozměru. Vlákna musí tvořit v objemové jednotce vláknobetonu takový podíl (objemový stupeň ztužení vlákny), aby vznikl homogenní vláknobeton, který umožní zlepšit alespoň některou z fyzikálně mechanických vlastností původního betonu.

4 STEELCRETE® a FLOORCRETE® - specifika STEELCRETE® typový drátkobeton : STEELCRETE® typový drátkobeton : beton, pro který jsou výrobci specifikovány požadované vlastnosti a doplňující charakteristiky betonu a výrobce zodpovídá za dodání betonu vyhovujícího požadovaným vlastnostem a doplňujícím charakteristikám. FLOORCRETE® drátkobeton se zaručeným obsahem vláken: FLOORCRETE® drátkobeton se zaručeným obsahem vláken: beton dle ČSN EN 206-1, jehož základní struktura je doplněna vlákny, která mohou být libovolného původu (materiálu), tvarů a rozměru a jejichž obsah (dávka) v betonu je zaručen(a).

5 STEELCRETE® a FLOORCRETE® Co jsou STEELCRETE® a FLOORCRETE® STEELCRETE® STEELCRETE® Statik navrhne požadované charakteristiky Statik navrhne požadované charakteristiky Technolog betonárny vybere vhodný typový STEELCRETE Technolog betonárny vybere vhodný typový STEELCRETE V případě, že není k dispozici, navrhne složení včetně typu a množství vláken a provede potřebné testy V případě, že není k dispozici, navrhne složení včetně typu a množství vláken a provede potřebné testy Betonárna dodává typový STEELCRETE s garantovanými parametry a zajistí jejich ověření předepsanými zkouškami Betonárna dodává typový STEELCRETE s garantovanými parametry a zajistí jejich ověření předepsanými zkouškami FLOORCRETE® FLOORCRETE® Projektant nebo zhotovitel podlahy zadá parametry podloží a zatížení (dopravou, stále zatížení – regály..) Projektant nebo zhotovitel podlahy zadá parametry podloží a zatížení (dopravou, stále zatížení – regály..) Statik stanový požadovaný typový beton, určí vhodný typ vláken a jejich množství Statik stanový požadovaný typový beton, určí vhodný typ vláken a jejich množství Betonárna dodává beton předepsaného složení včetně drátků a zajišťuje kontrolu parametrů betonu a obsahu drátků Betonárna dodává beton předepsaného složení včetně drátků a zajišťuje kontrolu parametrů betonu a obsahu drátků

6 PoužitíSTEELCRETE® a FLOORCRETE® Použití STEELCRETE® a FLOORCRETE® STEELCRETE® STEELCRETE® Částečná nebo úplná náhrada klasické betonářské výztuže v konstrukčních prvcích Částečná nebo úplná náhrada klasické betonářské výztuže v konstrukčních prvcích Základy, základové desky Základy, základové desky Podlahy a stěny suterénů budov – „bílé vany“ Podlahy a stěny suterénů budov – „bílé vany“ Průmyslové podlahy extrémně namáhané Průmyslové podlahy extrémně namáhané FLOORCRETE® FLOORCRETE® Průmyslové podlahy na únosném podloží zatížené běžným provozem Průmyslové podlahy na únosném podloží zatížené běžným provozem

7 PoužitíSTEELCRETE® Použití STEELCRETE® Příprava základové desky na betonáž je stejná jako při použití klasické betonové směsi a ocelové výztuže.

8 PoužitíSTEELCRETE® Použití STEELCRETE® Po uložení STEELCRETE na základovou desku lze jednoduše hladinu směsi rozvlnit a tím dojde k rozlití povrchu.

9 PoužitíSTEELCRETE® Použití STEELCRETE®

10 FLOORCRETE® Použití FLOORCRETE®

11 Rekonstrukce FLOORCRETE® Použití FLOORCRETE®

12 Rekonstrukce Haly Horní Počernice

13 Děkuji Vám za pozornost… Kontakt: Ing. Milada Mazurová TBG METROSTAV milada.mazurova@tbg-beton.cz Ing. Vladimír Veselý BETOTECH vladimir.vesely@tbg-beton.cz


Stáhnout ppt "Betony z nabídky ČMB STEELCRETE ® FLOORCRETE ® Ing. Milada Mazurová – TBG METROSTAV Ing. Vladimír Veselý - BETOTECH Seminář Beton University, Děčín, 24."

Podobné prezentace


Reklamy Google