Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Rolnička mi zacinkala, že je tu čas Vánoc, co kouzelnou má moc. Všechno zlé v dobro změní, chudobu ve velké jmění. Zdraví, štěstí bude fůra, nebude už.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Rolnička mi zacinkala, že je tu čas Vánoc, co kouzelnou má moc. Všechno zlé v dobro změní, chudobu ve velké jmění. Zdraví, štěstí bude fůra, nebude už."— Transkript prezentace:

1

2 Rolnička mi zacinkala, že je tu čas Vánoc, co kouzelnou má moc. Všechno zlé v dobro změní, chudobu ve velké jmění. Zdraví, štěstí bude fůra, nebude už žádná smůla.

3 Padá snížek tiše, mráz na okna domu píše! Ježíšek teď dárky shání, aby splnil všechna přání. Ať Vám dárky na Vánoce,nesou štěstí v Novém roce.

4 Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu, nastavte tvář - ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv a ustoupí zlost, tak přeji všem lidem, ať vloček je dost. Vánoce bílé a čisté jak sníh, v životě radost,lásku a smích. Kouzelné vánoce plné splněných přání

5 Novoroční předsevzetí ať se Vám vyplní, srdce ať se radostí zaplní, do Nového roku, ať vstoupíte s radostí, se zdravím, štěstím a bez starostí.


Stáhnout ppt "Rolnička mi zacinkala, že je tu čas Vánoc, co kouzelnou má moc. Všechno zlé v dobro změní, chudobu ve velké jmění. Zdraví, štěstí bude fůra, nebude už."

Podobné prezentace


Reklamy Google