Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VÁLCOVÉ BRUSKY. Válcové brusky. Válcové brusky se používají hlavně na zdrsňování ploch před lepením, částečně na egalizaci plošných dílců a na jemné broušení.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VÁLCOVÉ BRUSKY. Válcové brusky. Válcové brusky se používají hlavně na zdrsňování ploch před lepením, částečně na egalizaci plošných dílců a na jemné broušení."— Transkript prezentace:

1 VÁLCOVÉ BRUSKY

2 Válcové brusky. Válcové brusky se používají hlavně na zdrsňování ploch před lepením, částečně na egalizaci plošných dílců a na jemné broušení lakových nánosů. Válcové prusky mohou být jednoválcové až čtyřválcové

3 Válcové brusky - schéma. 1,3 a 4 - přítlačné lišty 2 – brusný válec 5 – kartáčový válec 6 – šneková převodovka 7 – variátor posouvacího pásu 8 – elektromotor 9 – klínová řemenice 10- stůl 11- posouvací pás

4 Válcové brusky.

5 největší šířka broušení 1800 mm největší šířka broušení 1800 mm největší výška broušení 120 mm největší výška broušení 120 mm rychlost broušení 24-29 m/min rychlost broušení 24-29 m/min rychlost posuvu 4–18 m/min rychlost posuvu 4–18 m/min výkon elektromotoru 42 k W výkon elektromotoru 42 k W hmotnost stroje 7 t hmotnost stroje 7 t Válcové brusky - parametry. Hodnoty jsou orientační.

6 Opakování. K čemu slouží válcové brusky? K čemu slouží válcové brusky? Jaké znáte druhy válcových brusek? Jaké znáte druhy válcových brusek? Popište složení válcové brusky. Popište složení válcové brusky. Popište práci na válcové brusce. Popište práci na válcové brusce.


Stáhnout ppt "VÁLCOVÉ BRUSKY. Válcové brusky. Válcové brusky se používají hlavně na zdrsňování ploch před lepením, částečně na egalizaci plošných dílců a na jemné broušení."

Podobné prezentace


Reklamy Google