Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MONTÁŽNÍ ZAŘÍZENÍ. Montážní zařízení. Montážní zařízení se používají k montáži výrobků. Jejich úkolem je vymezit přesně a jednoznačně polohu a místo dílců.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MONTÁŽNÍ ZAŘÍZENÍ. Montážní zařízení. Montážní zařízení se používají k montáži výrobků. Jejich úkolem je vymezit přesně a jednoznačně polohu a místo dílců."— Transkript prezentace:

1 MONTÁŽNÍ ZAŘÍZENÍ

2 Montážní zařízení. Montážní zařízení se používají k montáži výrobků. Jejich úkolem je vymezit přesně a jednoznačně polohu a místo dílců určených ke spojení a vytvoření konstrukčně stabilního výrobku. Montážní zařízení se většinou skládají z pevných rámů a pracovních stolů, ke kterým jsou připojeny pneumatické nebo hydraulické válce a ostatní upínací prvky. Druhy zařízení : 1.zařízení pro montáž rámů 2.zařízení pro montáž dílčích prvků 3.zařízení pro montáž sedacího a stolového nábytku 4.zařízení pro montáž skříňových korpusů

3 Montážní zařízení - schéma. Montáž dílčích prvků : 1.pneumatický přítlačný válec 2.stojan 3.stavěcí otvory 4.stavitelná pevná opěrka 5.přítlačná patka 6.dílčí prvek 7.páky pro ovládání pneumatických válců 8.regulace tlaku 9.manometry Montáž židle : 1.montovaná židle 2.přítlačná boční patka 3.pevný stojan 4.ovládací nožní ventil 5.pneumatické přítlačné válce 6.stavěcí otvory

4 Montážní zařízení.

5

6 Opakování. Vysvětlete funkci montážních zařízení. Vysvětlete funkci montážních zařízení. Popište zařízení pro montáž rámů. Popište zařízení pro montáž rámů. nakreslete schéma pro montáž dílčích prvků. nakreslete schéma pro montáž dílčích prvků.


Stáhnout ppt "MONTÁŽNÍ ZAŘÍZENÍ. Montážní zařízení. Montážní zařízení se používají k montáži výrobků. Jejich úkolem je vymezit přesně a jednoznačně polohu a místo dílců."

Podobné prezentace


Reklamy Google