Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Musical instruments Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Musical instruments Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová."— Transkript prezentace:

1 Musical instruments Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová

2 Anotace: Prezentace, která učí a procvičuje slovní zásobu, týkající se hudby Autor: Bc. Kateřina Najmanová (Autor) Datum vytvoření : říjen 2012 Jazyk: A ngličtina Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: cizí jazyk Tematický okruh: receptivní řečové dovednosti Očekávaný výstup: rozumí obsahu jednoduchých textů v učebnicích a obsahu autentických materiálů s využitím vizuální opory Speciální vzdělávací potřeby: - žádné - Klíčová slova: musical instruments, composer, Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák, ročník Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – druhý stupeň Typická věková skupina: let

3 The guitar Obrázek 1

4 The Drums Obrázek 2

5 Violin Obrázek 3

6 Flute, recorder Obrázek 4

7 Trumpet Obrázek 5

8 The piano Obrázek 6

9 Words Composer-skladatel Melody- melodie Singer- zpěvák Song- píseň Concert- koncert Voice- zvuk, hlas Anthem- hymna Lyrics- slova písně

10 Translate: Poslouchám ráda hudbu. On je výborný zpěvák. Mozart byl nejlepší skladatel. Ona má skvělý hlas. On umí hrát na piáno Jaká je vaše národní hymna?

11 Zdroje: Obrázek 1 Christoph Lange. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Obrázek 2 Fay2. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Obrázek 3 O.Mejsnar. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Obrázek 4: Ludek. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Obrázek 5 Berndt Meyer. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Obrázek 6 Gryffindor. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "Musical instruments Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová."

Podobné prezentace


Reklamy Google