Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

I can, I can´t Autorem materiálu, pokud není uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "I can, I can´t Autorem materiálu, pokud není uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová."— Transkript prezentace:

1 I can, I can´t Autorem materiálu, pokud není uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová.

2 Anotace: Materiál seznamuje žáky s větnou vazbou I can, I can´t. Autor: Bc. Kateřina Najmanová (Autor) Datum vytvoření: říjen 2013 Jazyk: Angličtina Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: cizí jazyk Tematický okruh: řečové dovednosti Očekávaný výstup: přiřadí mluvenou a psanou podobu téhož slova či slovního spojení Speciální vzdělávací potřeby: -žádné - Klíčová slova: I can, I can´t Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň Typická věková skupina: 7-10 let

3 I can run. Obrázek 1.

4 I can swim. Obrázek 2.

5 I can jump. Obrázek 3.

6 I can crawl. Obrázek 4.

7 Přelož věty: Já umím běhat, ale neumím plavat. Já umím skákat, ale neumím se plazit. Já umím lyžovat, ale neumím tancovat. Já umím kreslit, ale neumím psát.

8 1. ms4denmark[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 2. Jorge Royan.[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 3. Ester Inbar. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 4. Donar Reiskoffer.[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "I can, I can´t Autorem materiálu, pokud není uvedeno jinak, je Bc. Kateřina Najmanová."

Podobné prezentace


Reklamy Google