Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ICT-2-1-54 M 5.R. Písemné násobení a dělení Anotace: Prezentace obsahuje slovní úlohy k procvičování učiva písemné násobení a dělení. Prezentace je prezentována.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ICT-2-1-54 M 5.R. Písemné násobení a dělení Anotace: Prezentace obsahuje slovní úlohy k procvičování učiva písemné násobení a dělení. Prezentace je prezentována."— Transkript prezentace:

1

2 ICT-2-1-54 M 5.R. Písemné násobení a dělení Anotace: Prezentace obsahuje slovní úlohy k procvičování učiva písemné násobení a dělení. Prezentace je prezentována interaktivně na tabuli. Autor: Mgr. Pavla Polanská Vzdělávací oblast: Matematika a její aplikace Vzdělávací obor: Matematika a její aplikace Tematický okruh: Číslo a proměnná Jazyk: Český jazyk Očekávaný výstup: žák pracuje s početní operací Speciální vzdělávací potřeby - žádné – Klíčová slova: písemné násobení, písemné dělení Druh učebního materiálu: prezentace Druh interaktivity: aktivita Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání – základní vzdělávání - první stupeň – druhé období Typická věková skupina 10 - 11 let Celková velikost – 131 kB – soubor ppt

3 Písemné násobení a dělení 5.ročník

4 Písemné násobení a dělení Zájezd do Egypta pro 1 osobu na 10 dní pobytu stojí 16 800,- Kč. Kolik korun za něj zaplatí čtyřčlenná rodina, když dítě má slevu čtvrtinu ceny?

5 Písemné násobení a dělení Zájezdu do Egypta se účastnilo 93 lidí. Někteří se ubytovali v apartmánech ve 12 čtyřlůžkových pokojích a 7 trojlůžkových pokojích. Ostatní se ubytovali v hotelu. Kolik lidí se ubytovalo v hotelu?

6 Použité obrázky Obrázek vlajka - Egypt … http://www.mapsofworld.com/flags/egypt- flag.html http://www.mapsofworld.com/flags/egypt- flag.html Obrázeky - Egypt … http://www.uniworld.com/destinations/egypt/ http://www.uniworld.com/destinations/egypt/


Stáhnout ppt "ICT-2-1-54 M 5.R. Písemné násobení a dělení Anotace: Prezentace obsahuje slovní úlohy k procvičování učiva písemné násobení a dělení. Prezentace je prezentována."

Podobné prezentace


Reklamy Google