Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

První zaměstnání Petr Machala. dosažené vzdělání (kvalifikaci – ne všude se požaduje), věk, výpis z trestního rejstříku (ne všude se vyžaduje), požadované.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "První zaměstnání Petr Machala. dosažené vzdělání (kvalifikaci – ne všude se požaduje), věk, výpis z trestního rejstříku (ne všude se vyžaduje), požadované."— Transkript prezentace:

1 První zaměstnání Petr Machala

2 dosažené vzdělání (kvalifikaci – ne všude se požaduje), věk, výpis z trestního rejstříku (ne všude se vyžaduje), požadované doklady, doporučení… Už jste si někdy vydělali sami peníze? Jaký to byl pocit? Jaké podmínky musíte splňovat, když si hledáte zaměstnání?

3 důležitá je volba povolání ta nás může omezovat (v regionu není uplatnění) počítejte s konkurencí (nikdo na vás nečeká) Jakým způsobem byste hledali zaměstnání?

4 Co víte o naší firmě? Co nám můžete nabídnout? Proč bychom měli přijmout právě vás? …zašlete na personální oddělení svůj životopis s fotografií, žádost a výpis z trestního rejstříku… …zlatá studentská léta, zvládnu to všechno?

5 1.přijít včas 2.vhodné oblečení 3.mít zjištěné informace o firmě (vedení, vznik, čím se zabývá…) 4.mít jasnou představu o pracovní náplni 5.být připraven, na otázku komise týkající se vlastností – dobré i špatné 6.mít představu o platu (nepřehánět) 7.zajímat se, zda je smlouva na dobu určitou, neurčitou, kdy nastoupíte do zaměstnání… Víte na co si dát pozor u výběrového řízení?

6 1.osobní údaj 2.foto (nemusí být) 3.nejvyšší dosažené vzdělání 4.konkrétní obor 5.průběžné zaměstnání (začínáme posledním) 6.jazykové znalosti 7.ŘP 8.dovednosti práce na PC 9.dobré jsou i reference 10.zájmy Víte jak napsat strukturovaný životopis? Napište svůj strukturovaný životopis a žádost o místo.

7 Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "První zaměstnání Petr Machala. dosažené vzdělání (kvalifikaci – ne všude se požaduje), věk, výpis z trestního rejstříku (ne všude se vyžaduje), požadované."

Podobné prezentace


Reklamy Google