Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výroba nábytku Tři fáze – předzhotovující (výroba polotovarů), zhotovující ( výroba součástí a dílců) a dohotovující ( povrchová úprava a montáž). 1 fáze.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výroba nábytku Tři fáze – předzhotovující (výroba polotovarů), zhotovující ( výroba součástí a dílců) a dohotovující ( povrchová úprava a montáž). 1 fáze."— Transkript prezentace:

1 Výroba nábytku Tři fáze – předzhotovující (výroba polotovarů), zhotovující ( výroba součástí a dílců) a dohotovující ( povrchová úprava a montáž). 1 fáze – dýhové sesazenky, přířezy, spárovky a rámy, Sesazenky z dýh – vnější, vnitřní a skryté. Vyráběny s nadmírou – délka + 20 až 25 mm, šířka + 10 až 15 mm.

2 Přířezy – vyrobeny z jehličnatého řeziva hrubé nebo opracované, listnaté přířezy a hranolky. Spárovky – velkoplošný materiál z rostlého dřeva. Většinou z jehličnatých přířezů spojovaných lepidly.

3 Rámy – slepením jednotlivých vlysů, s výplní nebo bez. Zpevňují nebo odlehčují výrobek, případně estetická funkce.

4 2 fáze – výroba nábytku – dělení konstrukčních materiálů, dýhování a konstrukční opracování,

5 3 fáze – ochrana povrchu proti znečištění a poškození, zlepšení vzhledu, montáž se skládá z předmontáže a vlastní montáže.

6 Kontrolní montáž u výrobků, které se dodávají v nesmontovaném stavu. Suchá montáž je spojování dílců bez použití lepidla.


Stáhnout ppt "Výroba nábytku Tři fáze – předzhotovující (výroba polotovarů), zhotovující ( výroba součástí a dílců) a dohotovující ( povrchová úprava a montáž). 1 fáze."

Podobné prezentace


Reklamy Google