Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anketa o Africe. 1. Byli jste už někdy v Africe? Afriku navštívilo 21 dotazovaných. Navštívili např.: Egypt, Tunisko.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anketa o Africe. 1. Byli jste už někdy v Africe? Afriku navštívilo 21 dotazovaných. Navštívili např.: Egypt, Tunisko."— Transkript prezentace:

1 Anketa o Africe

2 1. Byli jste už někdy v Africe? Afriku navštívilo 21 dotazovaných. Navštívili např.: Egypt, Tunisko

3 2. Jaké jsou největší problémy Afriky? Čísla udávají kolikrát byl daný problém zmíněn.

4 3. Co dělají děti v Africe ve svém volném čase? Výběr z uvedených odpovědí: melou mouku, shánějí jídlo, chroustají sušení kobylky, chytají do jámy brouky, ve vyspělejších státech mají počítač, snaží se přežít, chodí lovit nebo jsou loveni, koupou slony, trpí, staví pyramidy, doufám, že se smějí

5 4. Chtěli byste za souseda černocha? Odpověď ne uvedlo 9 dotazovaných. Odpověď ano uvedlo 80 dotazovaných.

6 5. V jakém africkém státě se koná letošní ročník MS ve fotbale? Z uvedených odpovědí: Ghana, Francie

7 6. Znáte organizace nebo projekty, které se snaží Africe pomoci? Zde jsou uvedené odpovědi. Červený kříž Fotbal pro rozvoj MYSA OSN UNICEF Adopce na dálku Adopce nablízko Amnesty International NIKE (projekt RED) Člověk v tísni Lékaři bez hranic Zachraňme Madagaskar WHO Šampioni pro Afriku Charita Postavme školu v Africe Adra

8 Magdal é na Paclíková Jitka Pokorná Jan Pavlas Martina Beránková Tvůrci projektu: Ankety se celkově zúčastnilo 116 lidí. Chtěli bychom tímto poděkovat studentům tercie, sexty, 2.A, septimy a 3.A za vyplnění našich dotazníků.


Stáhnout ppt "Anketa o Africe. 1. Byli jste už někdy v Africe? Afriku navštívilo 21 dotazovaných. Navštívili např.: Egypt, Tunisko."

Podobné prezentace


Reklamy Google