Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

UČÍME V PROSTORU Název předmětu: Název a ID tématu: Zpracoval(a): Pozemní stavby Stěnové systémy (STA16) Monolitické a montované stěny Ing. Eva Netopilová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "UČÍME V PROSTORU Název předmětu: Název a ID tématu: Zpracoval(a): Pozemní stavby Stěnové systémy (STA16) Monolitické a montované stěny Ing. Eva Netopilová."— Transkript prezentace:

1 UČÍME V PROSTORU Název předmětu: Název a ID tématu: Zpracoval(a): Pozemní stavby Stěnové systémy (STA16) Monolitické a montované stěny Ing. Eva Netopilová STAVEBNICTVÍ

2 MONOLITICKÉ STĚNY

3 »Technologie provádění »materiál »betonová směs z kameniva, cementu a vody »druhy »prostý beton – bez výztuže »železobeton – s výztuží z betonářské oceli »vlastní provádění »dusání směsi do bednění »použití »občanské, průmyslové a inženýrské stavby, výjimečně bytové (základy)

4 MONTOVANÉ STĚNY

5 »Technologie provádění »materiál »beton a železobeton »druhy »panelové stavby betonové »dřevostavby »vlastní provádění »prvky vyrobené ve výrobně se na stavbě pouze smontují »použití »občanské a bytové stavby

6 PANELOVÉ STĚNY »Detail obvodového a středního sendvičového panelu »panelový dům B70

7 PANELOVÉ STĚNY »První experimentální panelové domy »Zlín

8 PANELOVÉ STĚNY »Panelový systém G40 »Zlín

9 DŘEVĚNÉ STĚNY »Roubená stěna »z polohraněného řeziva – trámů

10 DŘEVĚNÉ STĚNY »Ukázka roubené stavby »Modrá

11 DŘEVĚNÉ STĚNY »Hrázděná stěna »dřevěná kostra doplněná vyzdívkou

12 DŘEVĚNÉ STĚNY »Sendvičová stěna »dřevěná kostra doplněná tepelnou izolací


Stáhnout ppt "UČÍME V PROSTORU Název předmětu: Název a ID tématu: Zpracoval(a): Pozemní stavby Stěnové systémy (STA16) Monolitické a montované stěny Ing. Eva Netopilová."

Podobné prezentace


Reklamy Google