Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PREZENTUJÍCÍ113.4.2015 IT služby měst Hodnocení stavu rozvoje informatiky obcí 2. a 3. stupně V období květen až červenec 2014 byly na webech obcí dvojek.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PREZENTUJÍCÍ113.4.2015 IT služby měst Hodnocení stavu rozvoje informatiky obcí 2. a 3. stupně V období květen až červenec 2014 byly na webech obcí dvojek."— Transkript prezentace:

1 PREZENTUJÍCÍ IT služby měst Hodnocení stavu rozvoje informatiky obcí 2. a 3. stupně V období květen až červenec 2014 byly na webech obcí dvojek a trojek Kraje Vysočina hledány různé informace: -např. možnost objednávání se na úřad, databáze akcí, speciální web el. podatelny, webový diskuzník, klikací rozpočet, on-line podání, mobilní aplikace, záznamy a přenosy z jednání ZM... -Správa sítě: existence MAN sítí, standard IPV6, veřejná wi-fi, ROWANet... -GIS: portál GIS, portál ÚAM, mapové služby...

2 PREZENTUJÍCÍ IT služby měst Cíl aneb čeho chceme dosáhnout: -Zjistit, co obce nyní občanům nabízí -Vytvořit průběžně aktualizovaný přehled služeb (na bázi OpenDat) -Zjistit priority jednotlivých měst -Nastavit krajskou strategii a dotace Jak toho dosáhnout: -Byla vytvořena databáze pro aktualizaci v Kevisu -Všem ORP a POÚ zřízen přístup pro editaci -Vytvořen návrh informační aplikace -Definice priorit a dalšího postupu – role města, kraje, státu

3 PREZENTUJÍCÍ IT služby měst Vyhodnocení – Služby občanům – příklady:

4 PREZENTUJÍCÍ IT služby měst Vyhodnocení – Správa sítě - příklady

5 PREZENTUJÍCÍ IT služby měst Ukázky elektronického podání : e-UtilityReport – žádost o vyjádření k existenci sítí (hromadné vytvoření žádostí o vyjádření k existenci inženýrských sítí) Město Pelhřimov formuláře odboru dopravy Mobilní aplikace: Hlášení závad Registr oznámení dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů:

6 PREZENTUJÍCÍ Titul prezentace Co se nabízí pro širší využití:  Nástroj k diskuzi – Váš názorVáš názor  Databáze akcí:  Klikací rozpočet: MonitorMonitor  Přenosy z jednání zastupitelstva: Internetová televize Kraje VysočinaInternetová televize Kraje Vysočina

7 PREZENTUJÍCÍ Kde  Možno aktualizovat v Kevisu -  Evidence „IT služby měst“  Bude ještě doplněn dotazník avizo do u Děkujeme!!!


Stáhnout ppt "PREZENTUJÍCÍ113.4.2015 IT služby měst Hodnocení stavu rozvoje informatiky obcí 2. a 3. stupně V období květen až červenec 2014 byly na webech obcí dvojek."

Podobné prezentace


Reklamy Google