Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MSV 2009. 2 www.ikvbrno.cz Veletržní stánek firmy I.K.V. s.r.o., byl umístěn v nové výstavní hale P s číslem 61. Vystavovány byly funkční výrobky firem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MSV 2009. 2 www.ikvbrno.cz Veletržní stánek firmy I.K.V. s.r.o., byl umístěn v nové výstavní hale P s číslem 61. Vystavovány byly funkční výrobky firem."— Transkript prezentace:

1 MSV 2009

2 2 www.ikvbrno.cz Veletržní stánek firmy I.K.V. s.r.o., byl umístěn v nové výstavní hale P s číslem 61. Vystavovány byly funkční výrobky firem Accustrip Denmark aps, Rentschler Reven Lüftungssysteme GmbH, LPW Reiningungssysteme GmbH, EMO Oberflächentechnik. a Hösel GmbH.

3 Přípravy veletržní expozice firmy I.K.V. www.ikvbrno.cz

4 Na našem stánku byla k vidění funkční AFU jednotka od firmy Accustrip. www.ikvbrno.cz

5 Expozice dále obsahovala výrobky Německé firmy Reven. Na obrázcích můžete vidět rozložený model RECOJET a dále pak odlučovač olejových mlhovin UC-SC s elektrostatickým filtrem a RECOJET MINI. www.ikvbrno.cz

6 Expozice byla doplněna o průmyslovou myčku obrobků Power Jet 530 od firmy LPW www.ikvbrno.cz

7 Pro jednání s našimi zákazníky byla v zázemí našeho stánku jednací místnost. www.ikvbrno.cz

8 Těšíme se na Vaši návštěvu naší expozice na Mezinárodním Strojírenském veletrhu 2010. Umístění stánku zveřejníme v dostatečném předstihu. Do konce roku 2009 plánujeme rozšíření naší nabídky o výrobky Německé firmy ARP., která se zabývá výrobou strojů pro třískové hospodářství. Bližší informace o našich produktech Vám jsou k dispozici na našich internetových stránkách. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, můžete nás kontaktovat na našich telefonních číslech nebo emailových adresách. info@ikvbrno.cz


Stáhnout ppt "MSV 2009. 2 www.ikvbrno.cz Veletržní stánek firmy I.K.V. s.r.o., byl umístěn v nové výstavní hale P s číslem 61. Vystavovány byly funkční výrobky firem."

Podobné prezentace


Reklamy Google