Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

FIBA fiktivní Banka Academia.  Banka Academia vznikla v roce 1995  Jediná fiktivní firma ve formě akciové společnosti. Akcie byly vydány v celkové nominální.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "FIBA fiktivní Banka Academia.  Banka Academia vznikla v roce 1995  Jediná fiktivní firma ve formě akciové společnosti. Akcie byly vydány v celkové nominální."— Transkript prezentace:

1 FIBA fiktivní Banka Academia

2  Banka Academia vznikla v roce 1995  Jediná fiktivní firma ve formě akciové společnosti. Akcie byly vydány v celkové nominální hodnotě 500 mil. Kč

3  Naše banka pracuje na podobném principu jako klasická banka.  Provádíme platební operace všeho druhu.  Našimi klienty jsou fiktivní firmy škol z různých koutů České republiky.  S firmami komunikujeme pomocí internetu nebo telefonu. S některými se setkáváme jednou ročně vždy v březnu na Veletrhu fiktivních firem v Praze na holešovickém Výstavišti.

4  Zaměstnanci naší banky provádějí transakce typu: vklady a výběry v hotovosti, příkazy k úhradě, hromadný příkaz k úhradě  Účty našich klientů vedeme pouze v tuzemské měně.  Jako každá banka i my si účtujeme poplatky. Fiktivní měsíční poplatek za vedení účtu je 40 Kč, příkaz k úhradě přes internet 2 Kč a hotovostní transakce 10 Kč.  Každý účet je také měsíčně úročen 0,2%.

5  Naše banka posílá svým klientům měsíčně výpisy z účtu, kde si klienti mohou zkontrolovat, zda jejich transakce byly provedeny.  Klienti mají také přístup do našeho programu, se kterým provádíme jednotlivé bankovní transakce, a to pomocí přiděleného hesla.  Klienti mohou pomocí tohoto hesla pouze kontrolovat provedené transakce a tisknout si jednotlivé dokumenty potřebné pro tyto transakce.  Náš program je umístěn na internetových stránkách: fiba.bank-akademie.cz/fiba2006fiba.bank-akademie.cz/fiba2006

6  Naši klienti se mohou na internetových stránkách také dozvědět něco o nás a o práci banky s programem.  Pokud naši klienti potřebují s něčím pomoci, mohou nás kontaktovat pomocí helpu, který je součástí programu, kde jim také bude odpovězeno nebo nás kontaktovat e-mailem: info@bank-akademie.cz banka.akademia@seznam.cz a na telefonních číslech: +420 210 088 880, +420 210 088 885 nebo pomocí faxu: +420 222 720 566

7  Zde je několik ukázek našich transakčních dokumentů: příkaz k úhradě

8  Pokladní složenka

9  Výběrní lístek

10  Naše banka má svůj stánek na Veletrhu fiktivních firem v Praze, který trvá vždy 3 dny v měsíci, pravidelně vždy v březnu.

11

12  Na veletrhu naše banka zajišťuje bankovní transakce, nábor nových klientů, prezentaci naší školy a samozřejmě plní peněžní funkci, která spočívá v tom, že lidé, kteří se přicházejí na veletrh podívat, mají možnost u naší banky získat fiktivní peníze a jít fiktivně nakupovat u jiných firem, které zde vystavují.

13 Doufáme, že Vás prezentace naší banky zaujala a těšíme se na případnou další spolupráci. S pozdravem Daniel Kubáněk a zaměstnanci Banky Academia (studenti BANKOVNÍ AKADEMIE)


Stáhnout ppt "FIBA fiktivní Banka Academia.  Banka Academia vznikla v roce 1995  Jediná fiktivní firma ve formě akciové společnosti. Akcie byly vydány v celkové nominální."

Podobné prezentace


Reklamy Google