Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Organizovaný systém zvuků (V prezentaci můžete klikat na obrázky, pro jejich zvětšení…)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Organizovaný systém zvuků (V prezentaci můžete klikat na obrázky, pro jejich zvětšení…)"— Transkript prezentace:

1 Organizovaný systém zvuků (V prezentaci můžete klikat na obrázky, pro jejich zvětšení…)

2   Jak vůbec vznikla hudba Jak vůbec vznikla hudba  Hudební žánry Hudební žánry  Závěr prezentace Závěr prezentace Obsah kam se podívat… Basa Nejčastější sborový nástroj. Klavír Populární nástroj, využívaní především jako doprovod.

3   Existuje mnoho různých teorií o vzniku hudby. Hudba vznikla jako doprovod společné práce.  Hudba se vyvinula společně s řečí. Tato teorie je založena na povaze tzv. tónových jazyků (například čínština).  Ačkoliv pro žádnou z těchto teorií neexistují nezvratné důkazy, je třeba si uvědomit, že se navzájem nevylučují. Jak vznikla hudba teorie vzniku Housle Hraní pomocí smyčce, podobně jako u basy.

4   Pop - Jedná se o hudbu s výraznou zpívanou melodií. Neobsahuje disonance a není složitá.  Rock – Do hlavního proudu se dostal v 60. letech 20. století. Má kořeny převážně v Rock and Rollu.  Jazz - Původně americký hudební styl. Vznikl pod křídly afroamerické komunity na jihu Spojených států. Hudební žánry a něco o nich

5  Závěr prezentace UmístěníNázev albaProdaných ksDatum vydání 1SHINEE - DREAM GIRL: MISCONCEPTIONS OF YOU února 2SNSD - I GOT A BOY ledna 3JAE JOONG - I, Y února 4INFINITE - NEW CHALLENGE března 5CHO YONG PIL - HELLO dubna 6CNBLUE - RE:BLUE ledna 7INFINITE H - FLY HIGH ledna 8B. A. P - ONE SHOT února 9TEEN TOP - NO února 10SUPER JUNIOR-M - BREAK DOWN ledna Nejprodávanější alba roku 2013 Když se to tak vezme, hudba je vlastně věc, která doprovází člověka prakticky každý den. Na světě není člověka, který by hudbu neposlouchal. Lukáš Podmelle


Stáhnout ppt "Organizovaný systém zvuků (V prezentaci můžete klikat na obrázky, pro jejich zvětšení…)"

Podobné prezentace


Reklamy Google