Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SPOLUFINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ www.strukturalni-fondy.cz/iop www.mkcr.cz/iop.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SPOLUFINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ www.strukturalni-fondy.cz/iop www.mkcr.cz/iop."— Transkript prezentace:

1

2 SPOLUFINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ www.strukturalni-fondy.cz/iop www.mkcr.cz/iop

3

4 SLUŽBY  REZIDENČNÍ POBYTY VÝTVARNÍKŮ (1 DEN, 3 DNY, 1 – 3 TÝDNY)  VÝBĚROVÉ REZIDENČNÍ POBYTY (ROZMĚRNÁ DÍLA, 3 TÝDNY)  KONFERENCE, SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY, VÝSTAVY, WORKSHOPY, SYMPOZIA  STÁLÁ EXPOZICE SKLÁŘSKÉHO UMĚNÍ  AUTORSKÉ A TEMATICKÉ VÝSTAVY  VÝTVARNÁ SOUTĚŽ  SLUŽBY DOKUMENTAČNÍHO CENTRA  PROJEKTOVÉ HRY A DALŠÍ AKCE PRO ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY  INFORMAČNÍ SLUŽBA SKLÁŘSKÁ COOLNA ČESKÁ SKLENĚNKA KONFERENCE SKLÁŘŠTÍ MISTŘI ŘEHOLE SKLA SKLÁŘOVNA

5 PŘÍPRAVA PROVOZNÍ FÁZE / UDRŽITELNOST PRIORITA : SPOLUPRÁCE !  S PARTNERY - UMĚLECKOPRŮMYSLOVÉ MUSEUM V PRAZE, MUZEUM SKLA A BIŽUTERIE V JABLONCI N. NISOU, ČESKÁ SKLÁŘSKÁ SPOLEČNOST (UZAVŘENY PARTNERSKÉ SMLOUVY)  S FIRMAMI - SKLÁŘŠTÍ ODBORNÍCI (MAJITELÉ SKLÁŘSKÝCH FIREM A ATELIÉRŮ) 2 JSOU ČLENY VE SPRÁVNÍ RADĚ O.P.S., DALŠÍ FIRMY OBOROVĚ PŘÍBUZNÉ (SPOLUPRÁCE NA PRODUKTECH, VZDĚLÁVACÍ KURZY…) - VÝZNAMNÍ SPONZOŘI A MECENÁŠI (JASNÝ FUNDRAISINGOVÝ SYSTÉM)  S ETABLOVANÝMI I ZAČÍNAJÍCÍMI UMĚLCI (JAKO LEKTOŘI, ASISTENTI…)  S VYSOKÝMI A STŘEDNÍMI UMĚLECKÝMI A ODBORNÝMI ŠKOLAMI (REZIDENČNÍ POBYTY, SOUTĚŽE, SPOLEČNÉ PROJEKTY - INOVACE, WORKSHOPY…)  SE ZÁKLADNÍMI A STŘEDNÍMI ŠKOLAMI – PROJEKTOVÉ HRY NA CÍLENOU SKUPINU (SUPLOVÁNÍ ŠKOLNÍ VÝUKY, 4 VĚKOVÉ KATEGORIE)  S ORGANIZACEMI CR – POSÁZAVÍ O.P.S. + MAS POSÁZAVÍ (SMLOUVA O SPOLUPRÁCI, PRODUKTOVÁ NABÍDKA, PRAHA)  SAMOSPRÁVA – SMLOUVA S MĚSTEM SÁZAVA, VÝHLEDOVĚ SPOLUPRÁCE S DALŠÍMI MĚSTY (KRAJSKÁ MĚSTA), KRAJE (HL. STŘEDOČESKÝ)

6 PŘÍPRAVA PROVOZNÍ FÁZE / UDRŽITELNOST PROBLÉMY / POTŘEBY ŘEŠENÍ  PROGRAMOVÉ ČINNOSTI – ZAMĚŘENÍ NA TAVENOU PLASTIKU ! ADMINISTRACE !  EKONOMIKA PROVOZU – DLE PRŮZKUMU EFEKTIVITY SVĚTOVÝCH SKLÁŘSKÝCH CENTER – SOBĚSTAČNOST MAX 60% ! ZBYTEK JINÁ ČINNOST, SPONZORING, DÁRCOVSTVÍ… NA ENERGIE NÁROČNÝ PROVOZ (DÍLNY) ! PRODEJNÉ PRODUKTY, NABÍDKA SLUŽEB DLE POPTÁVKY ABSENCE SILNÉHO SPONZORA, MECENÁŠE GRANTY A DOTACE ZAMĚŘENÉ NA:  PODPORU PARTNERSTVÍ/SPOLUPRÁCE S VÝROBCI (REALIZACE SOUTĚŽÍ), VYSOKÝMI ŠKOLAMI (STÁŽE A ODBORNÉ PRAXE), S FIRMAMI, INVESTORY (ZAVÁDĚNÍ VÝROBKŮ NA TRH…)  PODPORU TALENTŮ – STIPENDIA, VOUCHERY INOVAČNÍ VOUCHERY…  PODPORU ŘEMESLA (TRADICE/INOVACE)  PODPORA ZAČÍNAJÍCÍCH VÝTVARNÍKŮ (MOŽNOST ČERPAT PRO FO)

7 PŘÍPRAVA PROVOZNÍ FÁZE / UDRŽITELNOST PROBLÉMY / POTŘEBY ŘEŠENÍ  VEŘEJNÁ PODPORA (PROBLÉM VE ZPŮSOBU PROKAZOVÁNÍ, ŽE PRO DANÉ ČINNOSTI NEEXISTUJE V ČR TRH ! – NEJEN PO DOBU UDRŽITELNOSTI -!?)  CÍLENÁ PROPAGACE (V ZAHRANIČÍ) (ABSENCE ŘÍZENÝCH VÝZEV – STŘEDOČESKÝ KRAJ) JEDNOTNÁ METODIKA NEKOMERČNÍ / KOMERČNÍ AKTIVITY  JASNÁ DEFINICE VÝCHOVNĚ-VZDĚLÁVACÍCH AKCÍ PROPAGOVAT VÝROBKY A SLUŽBY OBORU SKLÁŘSTVÍ V ZAHRANIČÍ - CENTRÁLNÍ ÚROVEŇ (STÁTNÍ AGENTURY)

8 MARTINA KULHAVÁ CESTY SKLA, O. P. S. KULHAVA @ CESTYSKLA. CZ GSM : +420 736 521 859 WWW. CESTYSKLA. CZ


Stáhnout ppt "SPOLUFINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ www.strukturalni-fondy.cz/iop www.mkcr.cz/iop."

Podobné prezentace


Reklamy Google