Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Fakulta managementu a ekonomiky DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA JAKO DŮLEŽITÝ FAKTOR REGIONÁLNÍHO ROZVOJE doc. RNDr. Oldřich Hájek, Ph.D.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Fakulta managementu a ekonomiky DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA JAKO DŮLEŽITÝ FAKTOR REGIONÁLNÍHO ROZVOJE doc. RNDr. Oldřich Hájek, Ph.D."— Transkript prezentace:

1 Fakulta managementu a ekonomiky DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA JAKO DŮLEŽITÝ FAKTOR REGIONÁLNÍHO ROZVOJE doc. RNDr. Oldřich Hájek, Ph.D.

2 Doprava a rozvoj regionů - EU Zdroj: ESPON (2004)

3 Doprava a rozvoj regionů - ČR Dostupnost vs. zaměstnanost Zdroj: ÚRVP, FaME (2012) na základě dat MPSV a GPS systémů

4 Dostupnost autem do regionálního centra Zdroj: Czech Republic Case Study, Espon 2011

5 Dostupnost veřejnou dopravou do regionálního centra Zdroj: Czech Republic Case Study, Espon 2011

6 Dostupnost autem do nemocničního zařízení Zdroj: Czech Republic Case Study, Espon 2011

7 Dostupnost veřejnou dopravou do nemocničního zařízení Zdroj: Czech Republic Case Study, Espon 2011

8 Doprava a rozvoj regionů – kohezní politika 2007-2013 Zdroj: vlastní – ÚRVP FaME zpracování podle dat Centra pro regionální rozvoj Potenciál zlepšení mezikrajské silniční dopravní dostupnosti: - směr Zlín – Liberec (R35) - napojení Jihočeského kraje Existence vnitrokrajských disparit Potenciál zlepšení mezikrajské železniční dostupnosti Klíčem zvyšování kvality dopravní sítě nadregionálního významu

9 Doprava a rozvoj regionů – programové období 2014-2020 Dopravní infrastruktura jako priorita i v programovém období 2014-2020 Zdroj: Hájek – prezentace na konferenci Morava 2011

10 DĚKUJI ZA POZORNOST


Stáhnout ppt "Fakulta managementu a ekonomiky DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA JAKO DŮLEŽITÝ FAKTOR REGIONÁLNÍHO ROZVOJE doc. RNDr. Oldřich Hájek, Ph.D."

Podobné prezentace


Reklamy Google