Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho dárků pod stromeček, hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho dárků pod stromeček, hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky."— Transkript prezentace:

1

2

3

4 Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho dárků pod stromeček, hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky.

5

6 Štěstí a radost, lásku a něhu, ať vám přinese vánoční sen. Vaše štěstí najdete na vločkách sněhu, ať šťastný je Váš Štědrý den.

7

8 Krásné svátky váno č ní, p ě knou p ě knou cestu z p ů lno č ní, od Je ž íška Je ž íška velký ranec, na Silvestra p ě kný p ě kný tanec, od muziky lehký krok a pak š ť astný š ť astný nový rok.

9

10 Z oblohy se sypou hvězdičky. Slyšet je koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký. Ať splní se vše, co k vánocům jste si přáli.

11

12 Večer plný p ř ekvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do b ř íška, bohatého Je ž íška. Tohle všechno na vánoce, hodn ě zdraví v novém roce.

13

14 Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele co nikdy nezradí, k bohatství krůček a ke štěstí skok, zkrátka nádherné Vánoce a nový rok.

15

16 Přejeme vám od srdíček, chvíle klidu v záři svíček, pohodu, usměv ve tváři, v příštím roce ať se vám vše vydaří.

17

18 Na vánoční stromeček, pověsíme zvoneček. A až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou.

19

20 P ř ipravte si pelíšek, už už k vám mí ř í Je ž íšek! Dárky vozí podle chuti? na saních i na peruti. Proto všichni t ě šme se, copak dneska p ř inese.

21 maliorel (Láda) Hodně štěstí, neboť je krásné, hodně zdraví, neboť je vzácné, hodně lásky, neboť jí málo a všechno další, co by za to stálo.


Stáhnout ppt "Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho dárků pod stromeček, hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky."

Podobné prezentace


Reklamy Google